עדכונים

regulatsya-5

פתיחת קורס רגולציה במזון

ביום שני בתאריך 14/05/2018 נפתח קורס רגולציה במזון עם 31 משתתפים, מדובר בקורס ראשון מסוגו המשלב עובדים מהמגזר הציבורי ומתעשיית המזון. הקורס נערך בשיתוף חברת ProSolv.

פרופ' אהוד מניפז, חבר הנהלת אגודת מהנדסי תעו"נ בלשכת המהנדסים קיבל פרס מטעם WEF.

בתאריך 01/05/2018 ניתן הפרס leader of the decade in Academia במסגרת הכינוס הבינלאומי השנתי. בכנס השנה השתתפו 1600 נציגות ונציגים מעשרות מדינות בעולם, כולל חברי פרלמנט, שגרירים , פרופסורים ואנשי אקדמיה, ראשי ארגונים כלכליים וחברתיים, ראשי חברות טכנולוגיות ותעשייתיות. המושבים בכינוס היו מגוונים וכללו נושאים בווקרטיקלים שונים מתעשיות דיגיטליות ועד לארגוני חברתיים וקהילתיים. בין שאר המשתתפים נכחו סטודנטים ואנשי אקדמיה מישראל שקידמו את הקשר המתחדש והמתעצם עם היבשת והאומה ההודית.
KEYSIGHT

סמינר בנושא Signal Integrity Measurement Insight

ביום שני בתאריך 23/04/2018 התקיים סמינר של Keysight בשיתוף לשכת המהנדסים. על מנת לשמר את המיומנויות הטכניות והידע הקיים אצל המהנדסים בתחום, פיתחה חברת KEYSIGHT סידרה של סמינרים תחת הכותרת HOTSPOTS שנועדה להנגיש את המידע לאנשי המקצוע ולעדכן אותם בחידושים האחרונים.

האקתון הלאומי השני להנדסת תעשייה וניהול

ביום רביעי בתאריך 28/03/2018 נפתח בהצלחה ההאקתון הלאומי השני בהנדסת תעשייה וניהול במכללת שנקר בשיתוף לשכת המהנדסים.
Blockchain

מפגש Blockchain 1O1

ביום חמישי בתאריך 22/03/2018 התקיים מפגש מרתק ובו עסקנו בטכנולוגיה ובחזון של העולם החדש, בנכס מגובה בטכנולוגיה על גבי distributed ledger technology ועל דרך חדשה לעשות עסקאות וליצור קונצנזוס גלובלי על גבי הבלוקצ'יין.
3D

יום עיון בנושא תלת מימד

ביום שלישי בתאריך 13/03/2018 התקיים יום העיון בנושא היבטים מעשיים בתכנון וייצור של מוצרי תעשייה מפלסטיק ומתכת בטכנולוגיות ריבוד(הדפסה תלת-ממדית) בחברת Stratasys
Committee

יום עיון ועדים בלשכת המהנדסים

בלשכת המהנדסים מתקיים היום, שני 12/03/2018 יום עיון לועדים מרחבי הארץ. כ-100 נציגי ועדים הגיעו כדי להתעדכן וללמוד
Women-engineers

פורום המהנדסות

אתמול, חמישי 08/03/2018 התכנס פורום המהנדסות במעבדות הטכניון למפגש מרתק. פורום המהנדסות מקיים מפגשים מרגשים ומעוררי עניין ברחבי הארץ עם נשים שהתמודדו עם קשיים וצלחו את הדרך, עם נשים המוכיחות מדי יום את יכולותיהן לקדם, לפתח, לתרום ולהוביל בעולם שעד לפני שנים לא רבות נחשב למבצר גברי.

תוכנית המנטורים במכללת אפקה לסטודנטים לתעשייה וניהול

ביום רביעי בתאריך 07/03/2018 התקיים מפגש הסיום של תוכנית המנטורים. תוכנית זו כללה מהנדסים ותיקים אשר ליוו סטודנטים בשנה האחרונה ללימודים שלהם והכינו אותם לקראת היציאה מהאקדמיה לתעשייה.

Connect Talk - הרצאות קצרות בסגנון TED, נטוורקינג ובירה

ביום שלישי בתאריך 06/03/2018 התקיים בבית המהנדס אירוע הפתיחה של קהילת AEAI connect. אירוע הפתיחה כלל הרצאות TED על אקו-סיסטמים חדשניים, המהפכות הטכנולוגיות שעוברות בימים אלה על עולם התחבורה וההון האנושי בארגונים. באירוע נכחו כ-100 חברי קהילה
vehicle

כנס הנדסת רכב ותעשיית הרכב היצרנית

היום, שלישי, 27/02/2018 התקיים כנס הנדסת רכב שסקר את תחום הרכבים האוטונומיים. בכנס נכחו למעלה מ- 500 מהנדסים ואנשי טכנולוגיה.

סיור מקצועי הנדסי בלפלנד

25/02/2018 יום אחרון בלפלנד, חברי לשכת המהנדסים מסכמים סיור מקצועי הנדסי מדהים!

סיור בסלא (חברת ההפצה של טבע)

היום, 21/02/2018 התקיים סיור בסלא (חברת ההפצה של טבע) - מרכז לוגיסטי מהמתקדמים והגדולים בעולם.בסיור הוצגו האתגרים ושיטות העבודה בתוך המרכז הלוגיסטי, תיאור זרימת החומר, המערכות הלוגיסטיות ושיטות הליקוט.

קורס ביומימקרי - חדשנות בהשראת הטבע

היום, 14/02/2018 נפתח בהצלחה מחזור 3 של קורס "ביומימקרי - חדשנות בהשראת הטבע", בשיתוף ארגון הביומימקרי בישראל