הכנס הארצי הראשון לבטיחות במעבדות מחקר ופיתוח

06/07/2022

יום רביעי בין השעות 08:00-16:00

הטכניון והאיגוד הישראלי להנדסת בטיחות בלשכת המהנדסים, קיימו את הכנס הלאומי הראשון לבטיחות במעבדות מחקר ופיתוח באקדמיה ובתעשייה. האולם היה מלא  ומפה לפה בכנס  עם מגוון הרצאות שהיה מיועד למנהלי פיתוח, אנשי אקדמיה, מהנדסים, מומחי בטיחות, ולכל אחד בעל זיקה לתחומי המו"פ בארץ.

כנסים סדנאות וימי עיון

אודות

המחקר והפיתוח בישראל עומדים בשורה הראשונה בזירה הבינלאומית וככאלה מהווים כוח כלכלי מניע במשק.
מעבדות מו”פ קיימות במפעלים רבים ובכלל זה מפעלי הייטק וביוטק, כמו-גם במתקנים ביטחוניים, בבתי חולים ובקמפוסים האקדמיים השונים בארץ. נושא הבטיחות במעבדות אלו הוא חלק בלתי נפרד ממאמצי המחקר והפיתוח המתנהלים בכל רחבי הארץ, ולפיכך חייב לקבל את תשומת הלב הראויה.
הכנס עסק בהיבטים השונים של הבטיחות המעבדתית במגוון מפעלים ונסיבות, האתגרים המלווים את תחום הבטיחות במעבדות מו”פ והוצגו פתרונות וחידושים בתחום.
זהו כנס לאומי ראשון, בתקווה שיהפוך למסורת.

תוכנית הכנס

*במסגרת הכנסים,  ימי עיון וקורסים מוצג מידע, כמו כן במקרים מסוימים מפורסמים מצגות ודפי עמדה מטעם מרצים ומהנדסים. המידע המוצג במסגרות אלו משקף את עמדת המרצה והמציג ובשום מקרה אין לראות בו מידע רשמי או מידע מטעם לשכת המהנדסים האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל (להלן: ״הלשכה״). המסתמך או עושה שימוש במידע זה, עושה זאת באחריותו האישית ולא יבוא בכל טענה כלפי הלשכה, זאת כתנאי לכל שימוש או קריאה של מידע זה. אין בהערה זו כדי להוות הסכמה לעשיית שימוש במידע או במוצג או הסכמה לכל פגיעה בזכויות יוצרים של הלשכה או של המפרסמים או בכלל.

מצגות ההרצאות

נותני חסות

תמונות מיום הכנס

לגלריית כל התמונות מיום הכנס