החברות שעלו לגמר המאיץ ITS – מחזור ראשון יולי 2020

מאיץ טכנולוגי בתחום התחבורה הציבורית והשיתופית

JesTap

אפליקציית קארפול למקומות עבודה, אשר מצוותת אנשים לקבוצות נסיעה קבועות ע”י למידת הרגלי הנסיעה של המשתמשים. האפליקציה מאפשרת תכנון נסיעה בזמן אמת, ומתמרצת את העובדים להשתמש בה, בשיתוף עם מקום העבודה.

 

Safe-On

מפתחים מכשיר המאפשר נעילה חכמה של קסדה קבועה לקורקינט חשמלי שיתופי או פרטי. הפתרון מתחבר לאפליקציה של הקורקינט השיתופי כך שבעת שחרור הקורקינט גם הקסדה משתחררת, ובסיום השימוש הקורקינט ננעל עם הקסדה שהוחזרה למקומה.

 

Spool

פלטפורמה טכנולוגית לתזמון, ארגון ואופטימיזציה של הסעות שיתופיות המיועדת לילדים, הכוללת ממשקי הורה, ילד ונהג. האפליקציה תאפשר נסיעה שיתופית בטוחה של משתתפים ידועים ומזוהים, גיבוש קפסולות, מידע לגבי חשיפה אפידמיולוגית, ובהמשך יכולת חיזוי ועיבוד נתונים חכמה.

 

Opticity

פתרון סינכרוני תחבורתי למוסדות וארגונים המאפשר יכולת ניהול ההסעות בארגון בצורה דינמית. המערכת מאגדת את כל בקשות הנסיעה של העובדים בארגון ומבצעת אופטימיזציה של מסלולים בהתאם לאנשים שנרשמו באותה נקודת זמן, לאחר הפיכת בקשות הנסיעה לנסיעות הנסיעות מועברות לספק ההיסעים הרלוונטי לביצוע.

 

Afik

חיבור בזמן אמת בין הנוסע לבין האוטובוס והתחנה, באמצעות רכיב IoT שיחובר לאוטובוס ולתחנה. הנוסע, באמצעות אפליקציה, יוכל “לבקש” מהאוטובוס לקבל הודעה על זמן הגעה של האוטובוס לתחנה המיועדת וכמות הנוסעים. כאשר האוטובוס מגיע לתחנה – התחנה תדווח למוקד של מפעיל התחבורה הציבורית על מספר הנוסעים ויעד הנסיעה כך שיהיה סנכרון מלא בין מצבת הנוסעים בזמן אמת לתכולת הנוסעים בתוך האוטובוס, כמו כן במקרה של חשד לחולה קורונה מאומת המערכת תוכל לספק במידת הצורך מי היה באוטובוס או בתחנה.

 

מאיץ טכנולוגי בתחום התחבורה הציבורית והשיתופית