הפורום לקורוזיה - NACE ישראל

ה”פורום הישראלי לקורוזיה” הוקם בדצמבר 1992 בלשכה, ומורכב ממומחים טכניים, פרופסורים מהאקדמיה, מהנדסים מהתעשייה, יועצים ומתכננים.

מטרת הפורום היא להעצים ולהעמיק את הידע הארצי בנושא קורוזיה, מתוך הבנה שעלויות נזקי הקורוזיה גבוהות מאד (לשם השוואה, מוערך בכ-3% מהתל”ג בארה”ב), ועלולות להוות גם סיכון לחיי אדם.

תחת הפורום הישראלי לקורוזיה ולשכת המהנדסים פועל הסניף המרכזי NACE ישראל – NACE Central Israel Section*.
NACE – National Association of Corrosion Engineering נוסדה בארה”ב, ומאגדת כיום מעל 35,000 חברים ומוסמכים בתחומי קורוזיה, ציפויים והגנה קטודית, בכל ברחבי העולם .

הפורום הישראלי לקורוזיה מקיים קורסים, ימי עיון, כנסים וסיורים מקצועיים, במטרה להעמיק את הידע הטכני והאקדמאי, וליצור את החיבורים בין התעשייה והאקדמיה.

הפעילות המרכזית של הפורום הישראלי לקורוזיה היא הכנס הבינ”ל הדו-שנתי לקורוזיה, בהשתתפות מומחים, יצרנים, מתכננים, יועצים, ומכוני מחקר. הכנס ה- 14 הדו שנתי הבא יתקיים  בנובמבר 2020. בכנס מתקיימת גם תערוכה ובה תמצאו טכנולוגיות מתקדמות ואת החיבורים המקצועיים לעוסקים במלאכה. הכנס מהווה מפגש חברתי ומקצועי של כל העוסקים בתחומי הקורוזיה בארץ, ביחד עם אורחים ומומחים מכל העולם.

למידע נוסף לחץ כאן

 

שםמקום עבודהדוא”ל
שי ליטני – יו”ריועץ עצמאיshay.litani@gmail.com
גרגורי ניזבצני – נאמן מטעם NACEחברת מקורותgneizvesty@mekorot.co.il
ד”ר אהוד סוצקובר – סגן יו”ריועץ עצמאיsutskover@gmail.com
נועם יהוד – יו”ר NACE ISRAELנירלטnewtone1982@gmail.com
ד”ר אליק גרויסמןטכניוןalecgroysman@gmail.com
משה גרףעצמאיgraff_m@zahav.net.il
איגור קנטורניקאפnikacp@bezeqint.net
ד”ר שושנה תמירטכניוןtamirs@tx.technion.ac.il
דקלה בן יוסףפורמולה הנדסהdikla@corrosion4u.com
אריק אבדלסנירלטarika@nirlat.com
גלעד קולעצמאיgiladkol@gmail.com

 

*הערה:

Central Israel Section is hosted by a legal entity separate and distinct from NACE,  and has no right or power to bind or obligate, NACE International, Inc., NACE International Texas, LLC, and their respective affiliates.