ראשון בבטיחות - וובינר בנושא ארגונומיה בתעסוקה - הגיבוי התחיקתי

שודר ביום ראשון, 11-04-2021

אודות הוובינר

תחום הארגונומיה בתנופה בארץ – רואים הגברה של פעילות ארגונומית בשטח, הן בהייטק, והן בתעשייה. ארגונומיה עוסקת בסידור והתאמה של סביבת העבודה במטרה להקל על העובד/ת ולייעל את העבודה.

ההרצאה סיפקה כלים מעשיים לשיפור עמדת העבודה שלכם/ן  על מנת להפחית עומסים ולמנוע פגיעות. עסקה בשיתוף הפעולה עם מערך הבטיחות, כולל ממונים, מהנדסים והמנהל בעידוד פעילות ארגונומית במפעלים

אודות המרצה

ד”ר יוהנה גייגר

ארגונומית רשומה בכירה ויו”ר האגודה הישראלית לארגונומיה

ד”ר יוהנה גייגר, היא בין הארגונומיים המובילים בארץ, ובעלת ניסיון של 25 שנים בהטמעת הארגונומיה במקומות עבודה ובהתאמת סביבות עבודה. פעילה בוועדות ציבוריות ובמכון התקנים, מלמדת במוסדות אקדמיים ומדריכה עובדים בהכשרות מקצועיות.
ד”ר גייגר ערכה את הספר “ארגונומיה פיזיקלית: עקרונות ויישום לקידום בריאות בתעסוקה”

 

 

במסגרת הכנסים,  ימי עיון וקורסים מוצג מידע, כמו כן במקרים מסוימים מפורסמים מצגות ודפי עמדה מטעם מרצים ומהנדסים. המידע המוצג במסגרות אלו משקף את עמדת המרצה והמציג ובשום מקרה אין לראות בו מידע רשמי או מידע מטעם לשכת המהנדסים האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל (להלן: ״הלשכה״). המסתמך או עושה שימוש במידע זה, עושה זאת באחריותו האישית ולא יבוא בכל טענה כלפי הלשכה, זאת כתנאי לכל שימוש או קריאה של מידע זה. אין בהערה זו כדי להוות הסכמה לעשיית שימוש במידע או במוצג או הסכמה לכל פגיעה בזכויות יוצרים של הלשכה או של המפרסמים או בכלל.