וובינר התייעלות תוך מעבר הדרגתי לתעשייה 4.0

שודר ביום חמישי, 15-07-2021

בוובינר זה נתוודע אל נושא ייצור מתקדם או תעשייה 4.0 הטומן בחובו הזדמנות ענקית ואתגר משמעותי עבור חברות הייצור. חברות ייצור שעשו את המעבר לתעשייה 4.0 מדווחות על עלייה של 30% ויותר בפריון. אולם האתגר הוא היכן להתחיל, כיצד ניתן למתן את הסיכונים לכישלון וכיצד לוודא שאנחנו בדרך למעבר מוצלח.

אודות הוובינר

מתוך “ניהול השינוי הדיגיטלי של חברות״ – מחקר ACATECH:

“פרויקטים רבים הקשורים לתעשייה 4.0 בתוך חברות מושקים כיום כתגובה ללחצים תחרותיים עולים ולצורך הגובר להתמודד עם השינוי הדיגיטלי. עם זאת, חלק גדול מהפרויקטים הללו נכשלים. הסיבה לכך היא לעתים קרובות משום שהם אינם תורמים באופן משמעותי ליעדים הארגוניים, מתמקדים יותר מדי בטכנולוגיות בודדות או שלא ניתן לשכפלם בקלות. בהתאם, כדי להוסיף ערך ולתמוך ביעדי החברה, פרויקטים ניסיוניים בודדים חייבים להיות ניתנים להרחבה ועליהם לספק תוצאות חיוביות בתוך פרק זמן קצר “.

מעבר לתעשייה 4.0 אינו תהליך חד פעמי, אלא שינוי מתמשך בשיטות, פילוסופיות ניהול והתנהגויות והתאמה של טכנולוגיות חדשות, עם מדידות ופעולות תיקון מתמשכות.

הוובינר יציג את אבני הבניין העיקריות של תעשייה 4.0, האתגרים הכרוכים במעבר ופתרונות כיצד לעשות את המעבר באופן מושכל וכלכלי תוך הורדת סיכונים להגדלת הפריון במפעל באופן משמעותי.

אודות המרצה

דויד אקרמן הוא מנכ״ל בריפרי

חברה לדיגיטציה וניהול התפעול במפעלים. את בריפרי הוא הקים בשנת 2015. לפני בריפרי, דויד מילא שני תפקידי מנכל בעבר – חברת הבת של סרגון בארה״ב ושל חברת אי.טי.אס טלקום.

https://youtu.be/NG_4kLathY8