קול קורא לגיוס חברי הנהלה לענף איכות

איגוד מהנדסי תעשייה וניהול

איגוד מהנדסי תעשייה וניהול הינו גוף וולונטרי המורכב ממומחים בתחום על גווניו השונים. הנהלת האיגוד פועלת לקידום הפיתוח המקצועי של העוסקים בתחום תעו”נ בישראל. האיגוד הוא אחד מ- 13 איגודים מקצועיים מתחומי ידע הנדסיים – טכנולוגיים שונים בלשכה.

הנהלת האיגוד והענף מתכנסת בלשכת המהנדסים – בית המהנדס רח’ דיזינגוף 200 בת”א.

האיגוד מקיים סל רחב של פעילויות, לרבות כנס גדול בתחום הנדסת תעשייה וניהול אחת לשנתיים וכן ימי עיון, השתלמויות, סיורים ועוד.

במסגרת הענפים הפועלים באיגוד, אנו מעוניינים להקים את ענף האיכות באיגוד מהנדסי התעשיה וניהול במטרה לקדם את נושא האיכות והמודעות אליו, ועל מנת להביא ערך מוסף לחברי האיגוד בנושא זה בכלל ולאלו שעוסקים באיכות בפרט.

פעילותו ומטרתו של ענף האיכות אמורה לכלול בין השאר:

  • חשיפה רוחבית לנושא האיכות ולחשיבותו.
  • להוות מקור לידע מקצועי מגמות וטרנדים באמצעות כנסים מקצועיים, פורומים, מיט אפים, מפגשים עם מומחים, והכשרות מקצועיות ופרסום מאמרים מקצועיים בתחומי הנדסת תעשיה וניהול הרלוונטיים.
  • ליצור שת”פ והפריה הדדית עם האקדמיה המגזר העסקי והתעשייה, לחבר בין התיאוריה לפרקטיקה ולהתאים את מקצוע הנדסת התעשיה והיעדים להתפתחויות העסקיות בעולם.
  • להעמיק את הקשר עם ארגונים עמיתים ליצירת ערך משותף (כגון שיתוף הפעולה עם האוניברסיטה הפתוחה והאיגוד הישראלי לאיכות בכנס הקרוב שייערך בפברואר).

 

חברי האיגוד, כמו גם חברי הנהלת ענף האיכות, פועלים בהתנדבות. בנוסף, אנו מחפשים מנהל-שותף אשר יוביל את הענף באיגוד יחד עם מירית זימן-שומר, מייסדת הענף.

אם הנך:

  • מהנדס/ת תעשייה וניהול.
  • עוסק/ת בנושא האיכות מבחינה מקצועית.
  • יש ברצונך וביכולתך לתרום לקידום קהילת הנדסת התעשייה וניהול בתחום זה.

את/ה מוזמן/ת להציע את מועמדותך כמנהל שותף ו/או חבר הנהלת ענף איכות.

 

הנך מתבקש/ת לשלוח מייל ל-yarden@aeai.org.il ולתאר בו בקצרה את הניסיון המקצועי הרלוונטי ומהם הנושאים ו/או התחומים בהם תוכל לתרום להתפתחות הענף.

מועמדים מתאימים יצורפו להנהלת הענף בלשכת המהנדסים.

מענה לשאלות והבהרות, ניתן לקבל אצל ירדן מל, מנהלת איגוד מהנדסי תעשייה וניהול.

03-5205819, yarden@aeai.org.il

בברכה,

 

מירית זימן-שומר – יו”ר ענף איכות
פרופסור אהוד מניפז – איגוד מהנדסי תעשייה וניהול

 

לאיגוד תעשייה וניהול לחץ כאן