קול קורא להצטרפות לענף "קהילת מובילי השינוי בארגון" באיגוד מהנדסי תעשייה וניהול

איגוד מהנדסי תעשייה וניהול

איגוד מהנדסי תעשייה וניהול הינו גוף וולונטרי המורכב ממומחים בתחום על גווניו השונים. הנהלת האיגוד פועלת לקידום הפיתוח המקצועי של העוסקים בתחום תעו”נ בישראל.
האיגוד הוא אחד מ – 13 איגודים מקצועיים מתחומי ידע הנדסיים – טכנולוגיים שונים בלשכה.

חזון האיגוד: הארגון הלאומי המייצג, המוביל וסולל הדרך לקהילת מהנדסי/ות תעשייה וניהול, שותפיה ולקוחותיה, להעצמה מקצועית, חברתית ואישית.

יעדי האיגוד: ליצור, להטמיע ולהפיץ, לקדם קשרי מהנדסות/מהנדסי תעשייה וניהול ויצירת קהילה, תוך שת”פ קרוב ומקרב עם הקהילה העסקית – התעשייתית-האקדמית וארגונים מקבילים בארץ ובעולם

כחלק מחזון האיגוד וכחלק מחיזוק הקשר בין מהנדסי תעשייה וניהול בארץ, מקימה הנהלת האיגוד את “קהילת מובילי השינוי בארגון“. קהילה מקצועית שתאגד בתוכה מהנדסי תעשייה וניהול ואנשי מקצוע העוסקים בעולמות השינוי הארגוני על כל רבדיו.

פעילותה ומטרתה של “קהילת מובילי השינוי בארגון” באיגוד מהנדסי התעשייה וניהול, כוללים בין היתר :

  • להגביר המודעות, למצב ולקדם את מקצוע הנדסת התעשייה וניהול כמקצוע מוביל להגברת אפקטיביות המשאבים, לשיפור השירות ולהתייעלות שהינם צו השעה בכל ארגון בתקופה זו
  • לחזק את הקשר בין מהנדסי התעשייה והניהול בארץ ובאמצעות חיזוק הקשר גם להעלות את מיצוב המקצוע בקרב מקבלי ההחלטות וההנהלות הבכירות וכחלק מתהליך זה לאפיין את המהות של המקצוע ב”עולם החדש”
  • להוות מקור לידע מקצועי באמצעות כנסים מקצועיים, פורומים, מיטאפים, מפגשים עם מומחים, והכשרות מקצועיות ופרסום מאמרים מקצועיים בתחומי הנדסת תעשיה וניהול הרלוונטיים

אם הנך בעל/ת תואר בהנדסת תעשייה וניהול ועם 10 שנות ניסיון לפחות בהובלת שינויים ו/או ברצונך וביכולתך לתרום לקידום ענף זה, הנך מוזמן/ת להציע את מועמדותך ולשלוח קו”ח למייל maya@aeai.org.il  ולתאר בו בקצרה את הניסיון המקצועי הרלוונטי ושאיפותיך האישיות לתרום להתפתחות הקהילה.

מועמדים מתאימים יצורפו להנהלת הענף בלשכת המהנדסים.

חברי האיגוד פועלים בהתנדבות.

בברכה,

סופיה אמדור נלקה – יו”ר ענף קהילת מובילי השינוי בארגון
ענת זלמה גורן – יו”ר משותף איגוד מהנדסי תעשייה וניהול
רמי בן חיים – יו”ר משותף איגוד מהנדסי תעשייה וניהול
אהוד נוף – יו”ר לשכת המהנדסים

 

לאיגוד תעשייה וניהול לחץ כאן