וובינר הנדסת אינטגרציה - המקצוע ההנדסי שמחבר את כולם

שודר ביום ראשון, 12.02.2022

הנדסת אינטגרציה (Integration Engineering) היא מקצוע הנדסי המתמקד במימוש מערכות רב-תחומיות והעברתם לשימוש שוטף.

על הוובינר:

מהנדסי אינטגרציה הם מהנדסים שמובילים מימוש מערכות רב-תחומיות. הנדסת אינטגרציה מתמקדת בפיתוח, בנייה, הוכחה והטמעה של חלקי מערכות והמערכות המלאות והיא נחשבת לחלק מהנדסת מערכות.
מהנדסי האינטגרציה מתמודדים עם האתגרים של שלבי מימוש המערכות, שבהם הפרויקטים נתקעים, המורכבות עולה, הסיכונים מתממשים, הבעיות מתגלות, לוחות הזמנים מתקצרים והתקציב אוזל במהירות.
מהנדסי האינטגרציה עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם המהנדסים במגוון המקצועות וחייבים ליצור שפה משותפת בין כל סוגי ההנדסה. החשיפה להנדסת אינטגרציה יכולה לשרת את המהנדסים כשער כניסה לתפקידים של מהנדסי מערכות ומנהלי פרויקטים.

הוובינר כלל

  • חשיפת המשתתפים לעולמם המרתק והסוער של מהנדסי אינטגרציה – השבט האבוד של ההנדסה.
  • נגיעה בתחומים השונים שבהם עוסקים הנדסת האינטגרציה ומהנדסי אינטגרציה – שילובים פיזיים ותהליכים, בדיקות וניסויים, מעבדות, אימות ותיקוף, הטמעה ומבצוע.
  • השקת קורס מבוא להנדסת אינטגרציה.

אודות המרצה:

סרגיי טוזיק – מהנדס אינטגרציה ומהנדס מערכות עצמאי, עם ניסיון בשילובים של מערכות בתחומים שונים, ביניהן מערכות תעופה וחלל, מערכות תקשורת ומערכות מידע, שותף בכתיבת INCOSE Systems Engineering Handbook. מרצה בתואר שני להנדסת מערכות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, חוקר במיזם המחקר להנדסת מערכות באוניברסיטת תל-אביב. בעברו, בוגר תואר שני בפיסיקה ממכון ויצמן למדע ותואר שני בהנדסת מערכות מהטכניון, אחד ממקימיה של יחידת האינטגרציה של חיל האוויר, מהנדס אינטגרציה ראשי ומוקד ידע חילי בתחום אינטגרציה ובדיקות מערכתיות.

לצפייה: