מוצרים פורצי דרך באמצעות NX מבית SIEMENS

שודר יום רביעי, 23-02-2022

מומחה תיב”ם  בהרצאה על תהליכי התכן החדשניים ביותר בתוכנת NX מבית סימנס וכיצד ניתן להגביר בעזרתה יעילות ותפוקה

הוובינר בחסות:

אודות הוובינר

תוכנת NX הינה מערכת התוכנה ההנדסית המקיפה והמובילה בעולם מבית SIEMENS  לתכן ,סימולציות וייצור. NX מאפשרת עבודה טבעית ומהירה עם הרכבות גדולות, יצירת המשטחים המורכבים ביותר, סביבה מלאה ועשירה לתכן אלקטרומכאני, יכולת עריכה ועדכון של מודלי תיב”ם מכל מערכת שהיא באמצעות Synchronous technology , יכולת פתיחה ועבודה עם קבצים מגרסאות קודמות ועד המהדורה הראשונה של UG.  SIEMENS Digital Industries software מובילים עולמיים ב Generative Design באמצעות Convergent Modeling TM.

בוובינר זה הוצגו  תהליכי התכן החדשניים ביותר בתוכנת NX  מבית SIEMENS Digital Industries software . טכנולוגיית ה- Synchronous Technology, יכולות אוטומציה מתקדמות כגון Algorithmic Design, מודולים לביצוע אופטימיזציה Topology optimization, יכולות מתקדמות באמצעות Polygon Modeling וטכנולוגיית ה- Convergent modeling. כמו כן הוצגו שיטות ותהליכי העבודה המתקדמים על משטחים מורכבים וכן כיצד ניתן להגביר את היעילות והתפוקה באמצעות  NX  והובלת תהליכי ה- 3D Digital Transformation בארגונים. נבחנו השיטות לפתיחת הרכבות גדולות  XLarge Assembly בזמן מהיר,והוצג כיצד ניתן לשלב את טכנולוגית ה Virtual Reality בכדי להגביר את יעילות סבבי ה Design Review. בנוסף,  בסיום הוובינר הציג מאיר דהאן מחברת אופק הנדסה פרויקטים שנעשו על-ידם באמצעות ה NX.

אודות המרצים

נתנאל יוספי , מנהל מחלקת הנדסה, מכירות ופיתוח עסקי – חברת MCKIT

אמיר זלצר, מומחה בתחום התיב”ם המכני עם ניסיון של 30 שנה – חברת MCKIT

מאיר דהאן, בעלים ומנכ”ל – אופק הנדסה

לצפייה

במסגרת הכנסים,  ימי עיון וקורסים מוצג מידע, כמו כן במקרים מסוימים מפורסמים מצגות ודפי עמדה מטעם מרצים ומהנדסים. המידע המוצג במסגרות אלו משקף את עמדת המרצה והמציג ובשום מקרה אין לראות בו מידע רשמי או מידע מטעם לשכת המהנדסים האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל (להלן: ״הלשכה״). המסתמך או עושה שימוש במידע זה, עושה זאת באחריותו האישית ולא יבוא בכל טענה כלפי הלשכה, זאת כתנאי לכל שימוש או קריאה של מידע זה. אין בהערה זו כדי להוות הסכמה לעשיית שימוש במידע או במוצג או הסכמה לכל פגיעה בזכויות יוצרים של הלשכה או של המפרסמים או בכלל.