וובינר: ניהול פרויקטים עבור מערכות אוטונומיות אויריות

שודר ביום ראשון, 12.04.2020

הוובינר יציג מסגרת וכלים להכשרת מנהלים ומהנדסים שיובילו פרויקטים טכנולוגיים למערכות אוטונומיות מוצלחים בארגונים. במסגרת הוובינר נבחן סוגים שונים של פרויקטים תוך התאמת סגנון ניהול ממוקד המתאים למערכות אוטונומיות.

על הוובינר:

להכיר, לבחון וליישם את הגישות, הטכניקות והכלים המשמשים לתכנון, ניהול ובקרה של פרויקטים בכלל של פרויקטים טכנולוגיים ופרויקטים של מערכות אוטונומיות (אויריות) בפרט.

הוובינר  ישלב בין נושאי הלימוד הקלאסיים של ניהול פרויקטים הכוללים ניהול תכולה, לוחות זמנים, משאבים ותקציב, לבין נושאי הלימוד החדשניים של ניהול פרויקטים הבוחנים את הפרויקט בהיבט התהליכי  ומציעים כלים לניהול חדשנות בעולם המערכות האוטונומיות המתחדש.

מיועד ל: מנהלי פרויקטים, מהנדסי פרויקטים, מהנדסי תעשייה וניהול, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי תמיכה טכנית ומפעילי קו טיסה, מנהלי שרות לקוחות במערכות מוטסות.

על המרצה:

מיכאל ערמון,

miki

 

בוגר CUNY בהנדסת מכונות,  בוגר CUNY בהנדסת חשמל אלקטרוניקה התמחות באלקטרו אופטיקה ורובוטיקה.

מנהל בכיר עם 35 שנות ניסיון בניהול יחידות עסקיות וחברות מולטי דיסיפלינריות, תכנון מוצרים אלקטרואופטיים והקמת קווי ייצור.

שותף בחברת מאיץ, מייסד IC Touch  מנהל לשעבר, מחלקת תצוגה, אל-אופ  מקים ומנהל את חברת הבת האלקטרו-אופטית הסינגפורית של אל-אופ)אלביט) לשעבר סמנכ”ל שיווק ומכירות של תעשיות בנטל. מנכ”ל לשעבר בחברת UAS אינוקון

מרצה בHIT מערכות אוטונומיות, מנטור WEWORKLABS,  יו”ר איגוד מערכות אוטונומיות לשכת המהנדסים, נשיא  AUVSI ישראל.

 

 

לצפייה: