מבוא לתקינה ורגולציה בהדפסת תלת ממד

שודר ביום שלישי, 16-02-2021

הצורך בהבנה מעמיקה של התקינה והרגולציה שמאחורי ההדפסה תלת ממדית הופכת קריטית עבור ארגונים, קטנים כגדולים. IMPACT LABS  ולשכת המהנדסים  קיימו וובינר משותף.

 

AEAI

אודות הוובינר

האם יצא לכם אי פעם לחשוב מהו התהליך שעברו החלקים המודפסים שהוטסו על חללית “בראשית” ? או כמה בדיקות מכניות עבר כן נסע קידמי שהודפס ממתכת, בשביל להיות חלק ממטוס?

עם ההאצה של טכנולוגיות הדפסה תלת ממדית והטמעתן ביישומים מתקדמים ומתוחכמים – הצורך בהבנה מעמיקה של התקינה והרגולציה שמאחורי ההדפסה תלת ממדית הופכת להיות קריטית עבור ארגונים, קטנים כגדולים.

הוובינר שהתקיים היווה הזדמנות לשמוע על תהליך התקינה והרגולציה בעולם התלת ממד בדגש על הדפסות תלת ממד במתכת.

 

הרצאות 

  • “מהו תקן?” – היכרות, יצירת שפה משותפת ומושגי יסוד – דליה ירום, מנהלת אגף התקינה במכון התקנים
  • פעילות במסגרת התקינה להדפסה בתלת מימד – פרופ’ עדין שטרן
  • פעילות במסגרת התקינה להדפסה בתלת מימד במת’י – מיטל קמיליאן, מכון התקנים

 

לצפייה

 

*במסגרת הכנסים,  ימי עיון וקורסים מוצג מידע, כמו כן במקרים מסוימים מפורסמים מצגות ודפי עמדה מטעם מרצים ומהנדסים. המידע המוצג במסגרות אלו משקף את עמדת המרצה והמציג ובשום מקרה אין לראות בו מידע רשמי או מידע מטעם לשכת המהנדסים האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל (להלן: ״הלשכה״). המסתמך או עושה שימוש במידע זה, עושה זאת באחריותו האישית ולא יבוא בכל טענה כלפי הלשכה, זאת כתנאי לכל שימוש או קריאה של מידע זה. אין בהערה זו כדי להוות הסכמה לעשיית שימוש במידע או במוצג או הסכמה לכל פגיעה בזכויות יוצרים של הלשכה או של המפרסמים או בכלל.