פורום המהנדסות – מחוז צפון

07.03.18 עד 07.03.18
יום רביעי

טכניון (מיקום מדויק יימסר בהמשך), חיפה

המפגש ללא עלות אך נדרשת הרשמה מראש, מספר המקומות מוגבל

פורום מהנדסות ונשות טכנולוגיה
הדפס אירוע

פורום המהנדסות הוקם במסגרת לשכת המהנדסים במטרה לקדם נשים במקצועות הטכנולוגיים ולעודד כניסת נשים חדשות לתחום. הפורום מהווה פלטפורמה לעוסקות בטכנולוגיה, להחלפת רעיונות ויצירת שיתופי פעולה. במסגרת הפורום נערוך מפגשים בנושאים שעומדים בכל הצמתים המרכזיים של נשים בהנדסה, טכנולוגיה ומדע.

לוח זמנים ותוכנית

17:30 התכנסות, קפה ומאפה ונטוורקינג

18:00 סיור במרכז הבין תחומי למדעי החיים וההנדסה ע”ש לורי לוקיי מרכז לוקיי, שנוסד ב 2007, מאגד בתוכו את העולמות של מדעי החיים, הרפואה וההנדסה. המרכז משלב מספר גדול של תחומי מרחק שונים אך קשורים זה לזה: ביואיפורמטיקה, פרוטאומיקה, ביולוגיה של תאי גזע ויצירה מחדש של רקמות, ביולוגיה מבנית, גנומיקה, דימות, ועיבוד מידע ביולוגי. המרכז מספק ציוד חדשני לקדר של חוקרים מובילים, מסייע לחילופי ידע בין תחומיים על ידי עידוד אינטראקציה בין חוקרים בעלי תחומי מומחיות שונים. המכון יוצר סביבה המעודדת מצוינות ומחקר יצירתי במדעי החיים. שיתוף פעולה זה נותן לחוקרי הטכניון את הכלים הדרושים כדי לפתור בעיות יסודיות במדעי החיים ובהנדסה ביו רפואית, ומאפשר להם ליצור טכניקות אפיון חדשניות ברפואה, והרחיב את גבולות הידע התחומים אלו.

19:00 ניהול ידע מרצה: עדי חן מנקר, מנהלת הידע של התע”א: אני מזמינה אתכן להצצה לניהול ידע בתע”א, דיסציפלינה ניהולית  העוסקת במתודולוגיה וכלים לפיתוח, שיתוף, שימור והנגשה של ידע. ולשמוע כיצד ניהול ידע מסייע ומשפר את ביצועי הארגון.

19:45 שולחנות עגולים בנושא קריירה מהנדסות וותיקות ומהנדסות צעירות דנות ומתייעצות בנושאי קריירה.

הרשמה

המפגש ללא עלות אך נדרשת הרשמה מראש, מספר המקומות מוגבל

להרשמה לחצו כאן