וובינר ריתוכי לייזר – פתח ליכולות העתיד

24.01.22 עד 24.01.22
יום שני, בין השעות 11:00-12:30
איגוד מכונות, תעופה וחלל
ענף טכנולוגיות ייצור
הדפס אירוע

ריתוכי לייזר תופסים תאוצה בעולם ומאפשרים ייצור של מוצרים חדשים שלא ניתן היה לייצר בעבר הן על ידי שיטות הדפסת תלת ממד בלייזר והן על ידי ריתוכים וקידוחים בלייזר. בהרצאה זו נציג את השימושים השונים בלייזר בתהליכי הייצור ואופן הטמעת לייזרים באפליקציות השונות.

אודות הוובינר

הוובינר יהיה מורכב מ-2 הרצאות:

הרצאה 1: עקרונות שימוש בלייזר לריתוך מתכות

בהרצאה זו נציג את תהליך האינטראקציה של האור עם החומר והתהליכים שמשפיעים על תהליך הריתוך ומה הפרמטרים שניתן לשנות כדי להשפיע על התהליך. בחלק השני נציג דוגמאות של ריתוכים שנעשו בלייזר שלא ניתן לבצע בשיטות חיבור אחרות ולסיום נציג את הטרנדים האחרונים בשוק זה.

מרצה: ד”ר אייל שקל – מנכ”ל חברת סיון

ד”ר אייל שקל – מנכ”ל חברת סיון החברה היחידה בעולם שמייצרת לייזרים בטכנולוגיית חיבור קוהרנטי. לפני הקמת סיון,  ייסד ד”ר שקל את חברת אלסיילו, חברה מובילה בייצור ג’יירו מסיבים אופטיים וייצור מערכות ניווט. ד”ר שקל כיהן כמנכ”ל חברת אלסיילו מאז הקמתה בשנת 2005 ועד למכירת החברה בדצמבר 2007. קודם לכן, בשנת 1997, ד”ר שקל הקים ושימש כמנכ”ל חברת קיארו נטוורקס בע”מ עד לשנת 2005. חברת קיארו פיתחה את המתג האופטי הגדול ביותר בעולם וכן טכנולוגיות חדישות ומתקדמות בתחום התקשורת האופטית.

הרצאה 2: שיקולי תכן בבניית תא ריתוך בלייזר

בהרצאה נציג מהו תא ריתוך בלייזר, נסקור אפשרויות שונות למימוש תכנון תא הריתוך בהתאם לדרישות הלקוח. נשווה בין פתרונות שונים לתא ונבין, תוך שימוש בדוגמאות, מהם היתרונות והחסרונות בכל אפשרות. נדון בקצרה גם בשילוב של אמצעי חישה שונים לשיפור השימוש והביצועים של תא הריתוך בלייזר.

מרצה: שרון שולשטיין – סמנכ”ל מוצר וחדשנות בחברת בקרה

שרון שולשטיין– סמנכ”ל חדשנות ופיתוח בחברת בקרה-גבע בחמש השנים האחרונות. שרון, בן 51, מהנדס מכונות בהכשרתו ובעל ניסיון של 25 שנים במגוון תפקידי פיתוח בחברות שונות. ברקע המקצועי – ניהול הנדסה בחברת מדטרוניק שפיתחה מכשיר MRI נייד לסריקות מוח. עבד כמהנדס וראש צוות פיתוח במשך 10 שנים בחברת מיטרוניקס המפתחת רובוטים לניקוי בריכות שחיה. ניהול הנדסה בחברת סטארט-אפ מתחום הביוטכנולגיה במשך שנתיים. התחיל את דרכו בתפקיד מהנדס יישומים בחברת קיוליק & סופה.

קהל יעד

מהנדסי מכונות, מהנדסי ייצור, מהנדסי ריתוך

הרשמה

השתתפות בוובינר ללא עלות אך מותנת ברישום מראש

הנרשמים יקבלו מייל עם קישור להשתתפות מהזום. הקישור ישלח מכתובת:” info AEAI Webinar”
חשוב לוודא כי הרישום שלך יבוצע מכתובת הדוא”ל עליו מוגדר חשבון הזום שלך

טופס הרשמה

יש למלא פרטים באנגלית