וובינר: בחירת סנסורים אלקטרואופטיים שלמערכות אוטונומיות

07.05.20 עד 07.05.20
יום חמישי, 15:00-16:00
הדפס אירוע

הקניית ידע תאורטי ויישומי בבחירה של סנסורים אלקטרואופטיים למערכות אוטונומיות , אפיון והגדרת מערכות אלקטרואופטיות לצורך בניית המערכת בשילוב עקרונות של חשיבה וראייה מערכתית. זיהוי המרכיבים של המערכות האוטונומיות השונות וכיצד הסנסורים משתלבים בהם וכיצד הם מזינים אחד את משנהו.

על הוובינר

הוובינר יבהיר כיצד מערכות אוטונומיות משתמשות בסנסורים אלקטרו אופטיים הכוללים סנסורים הפועלים בטכנולוגיות המבוססות על אור הנראה, אור האינפרה אדום ומכ”ם המאפשרים חישה מרחוק  לכלים אוטונומיים הכוללים כלי טיס מערכות קרקעיות וימיות בלתי מאוישות. הוובינר יעניק למשתתפים את הרקע התיאורטי שיאפשר להבין את יישומי החישה מרחוק בחלקי התדר האופטיים בספקטרום האלקטרומגנטי.
הוובינר יציג את ההשפעות של התנאים האטמוספריים הדינמיים בעיצוב חיישן והתאוריה של הפעולה בהקשר לביצוע משימות ספציפיות עבור יישומים צבאיים אזרחיים ומסחריים. הWEBINAR ייתן כלים למשתתפים כיצד לעשות בחירה מושכלת של סנסורים אלקטרו אופטיים  בהקשר של הבנת הצרכים המבצעיים וצרכי הלקוח, ניהול המוצר והפרויקט.

אוכלוסיית היעד : מנהלי פרויקטים, מהנדסי פרויקטים, מהנדסי תעשייה וניהול מנהלי לוגיסטיקה

על המרצה

מיכאל ערמון,

miki

בוגר CUNY בהנדסת מכונות,  בוגר CUNY בהנדסת חשמל אלקטרוניקה התמחות באלקטרו אופטיקה ורובוטיקה.

מנהל בכיר עם 35 שנות ניסיון בניהול יחידות עסקיות וחברות מולטי דיסיפלינריות, תכנון מוצרים אלקטרואופטיים והקמת קווי ייצור.

שותף בחברת מאיץ, מייסד IC Touch  מנהל לשעבר, מחלקת תצוגה, אל-אופ  מקים ומנהל את חברת הבת האלקטרו-אופטית הסינגפורית של אל-אופ)אלביט) לשעבר סמנכ”ל שיווק ומכירות של תעשיות בנטל. מנכ”ל לשעבר בחברת UAS אינוקון

מרצה בHIT מערכות אוטונומיות, מנטור WEWORKLABS,  יו”ר איגוד מערכות אוטונומיות לשכת המהנדסים, נשיא  AUVSI ישראל.

הרשמה

השתתפות בוובינר ללא עלות אך מותנת ברישום מראש

הנרשמים לוובינר יקבלו מייל עם קישור להשתתפות

לרישום לוובינר

יש למלא פרטים באנגלית

לטופס הרשמה הקליקו כאן

 

ליצירת קשר

מחלקת ייעוץ ורישום
Fax: 03-5272496
education@aeai.org.il