קורס ניהול פרויקטים טכנולוגיים – חיפה

10.05.22 עד 28.06.22
ימי שלישי, בין השעות 16:30-21:15

בית המהנדס, רח’ שבתאי 24, חיפה

דמי השתתפות בהתאם לזכאויות

סה”כ 40 שעות אקדמיות - 8 מפגשים של 5 שעות אקדמיות

מתעניינים? לפרטים נוספים

03-5205811
education@aeai.org.il

איגוד אלקטרוניקהאיגוד בטיחותאיגוד חשמלאיגוד כימיה וכימאיםאיגוד מכונות, תעופה וחללאיגוד תעשייה וניהול
הדפס אירוע

קורס ניהול פרויקטים, נועד להכשיר הן מנהלי פרויקטים בתחילת דרכם והן מנוסים ולהקנות למשתתפיו את סל הכלים הרלוונטי, הפרקטי והמקיף ביותר שניתן, הן בהיבט המקצועי, הן בהיבט האישי ובהתאמה לשוק הנוכחי ולמאפייניו המשתנים.

הכשרה מקצועית מוכרת לגמול השתלמות

 

אודות ומטרות הקורס

על פי מחקרים רבים בתחום, הגורם העיקרי כיום להצלחת או כישלון פרויקט הינו הידע שיש למנהל הפרויקט -“כיצד לנהל נכון פרויקט?”, ממנהל הפרויקט נדרשים יכולת ניהולית, מציאת פתרונות יצירתיים , הבנה מעמיקה של צרכי הארגון והמסגרת בה הוחלט על התנעת הפרויקט, כמו גם יכולת לענות לצרכי הלקוח ולדרישות מורכבות, אשר יביאו את הפרויקט להצלחה ויגרמו לשביעות רצון של הלקוחות והארגון.

קורס ניהול הפרויקטים ישלב נושאים תיאורטיים יחד עם נושאים מעשיים, וכן נושאים אסטרטגיים עם נושאים אופרטיביים, ויציע כלים לטיפול בבעיות הכרוכות בניהול פרויקטים בשילוב עם כלים להתמודדות עם מצבים משתנים בשלבים השונים של מחזור חיי הפרויקט.

הקורס נועד להקנות כלים למהנדסים לטיפול בבעיות הכרוכות בניהול פרויקטים בשילוב עם כלים להתמודדות עם מצבים משתנים בשלבים השונים של מחזור חיי הפרויקט.

קהל היעד

הקורס מיועד למהנדסים, למנהלים דרג ביניים ומעלה של יחידות פונקציונאליות בחברה הנותנים ומקבלים שירותים בנושאי פרויקטים ולעובדים אשר הנ”ל רלוונטי לעבודתם.

על המרצה

רון שטרייכמן- מוביל דעה בעל ניסיון רחב בעבודה עם ארגונים מובילים בישראל ובעולם ממגוון רחב של תעשיות ותחומים ובהנעת צוותים בתחומים של חדשנות, פיתוח מוצרים והכנסתם לשוק, ניהול פרויקטים, ניהול שרשרת אספקה ואסטרטגיה. בתחום פיתוח מוצרים וניהול פרויקטים הוביל צוותים בינלאומיים בעולמות תוכן של תוכנה, , מוצרי צריכה, בינוי ותשתיות, אנרגיה, בטחון וצבא, שירותים. מעביר השתלמויות פנים ארגוניות ופתוחות לקהל לגופים בטחונים ואזרחים בארץ ובחו”ל

לקבלת מידע נוסף

לקבלת תכנית לימודים ומידע מלא על קורס ניהול פרויקטים טכנולוגיים, מלאו את הפרטים

טופס התעניינות קורס ניהול פרויקטים - חיפה
קבלת מידע ועדכונים מלשכת המהנדסים

פעילויות נוספות מומלצות עבורך

קורס ניהול מוצר

סדנת מצוינות תפעולית

קורס המפעל החכם – שדרוג לייצור מתקדם Industry 4.0

ליצירת קשר

מחלקת ייעוץ ורישום
Fax: 03-5272496
education@aeai.org.il