קורס ניהול פרויקטים טכנולוגיים למהנדסים - מקוון

23.02.23 עד 27.04.23
ימי חמישי, 17:00-21:30

קורס מקוון

דמי השתתפות בהתאם לזכאויות

סה”כ 40 שעות אקדמיות - 8 מפגשים של 5 שעות אקדמיות

מתעניינים? לפרטים נוספים

03-5205822
education@aeai.org.il

איגוד אלקטרוניקהאיגוד בטיחותאיגוד חשמלאיגוד כימיה וכימאיםאיגוד מכונות, תעופה וחללאיגוד תעשייה וניהול
הדפס אירוע

קורס ניהול הפרויקטים ישלב נושאים תיאורטיים יחד עם נושאים מעשיים, וכן נושאים אסטרטגיים עם נושאים אופרטיביים

מקוון ב-ZOOM

אודות ומטרות הקורס

אודות הקורס

על פי מחקרים רבים בתחום, הגורם העיקרי כיום להצלחת או כישלון פרויקט הינו הידע שיש למנהל הפרויקט -“כיצד לנהל נכון פרויקט?”, ממנהל הפרויקט נדרשים יכולת ניהולית, מציאת פתרונות יצירתיים , הבנה מעמיקה של צרכי הארגון והמסגרת בה הוחלט על התנעת הפרויקט, כמו גם יכולת לענות לצרכי הלקוח ולדרישות מורכבות, אשר יביאו את הפרויקט להצלחה ויגרמו לשביעות רצון של הלקוחות והארגון.

קורס ניהול הפרויקטים ישלב נושאים תיאורטיים יחד עם נושאים מעשיים, וכן נושאים אסטרטגיים עם נושאים אופרטיביים, ויציע כלים לטיפול בבעיות הכרוכות בניהול פרויקטים בשילוב עם כלים להתמודדות עם מצבים משתנים בשלבים השונים של מחזור חיי הפרויקט.

 

מטרות הקורס

הקורס נועד להקנות כלים למהנדסים לטיפול בבעיות הכרוכות בניהול פרויקטים בשילוב עם כלים להתמודדות עם מצבים משתנים בשלבים השונים של מחזור חיי הפרויקט.

קהל היעד

הקורס מיועד למהנדסים, למנהלים דרג ביניים ומעלה של יחידות פונקציונאליות בחברה הנותנים ומקבלים שירותים בנושאי פרויקטים ולעובדים אשר הנ”ל רלוונטי לעבודתם.

על המרצה

רון שטרייכמן –
מוביל דעה בעל ניסיון רחב בעבודה עם ארגונים מובילים בישראל ובעולם ממגוון רחב של תעשיות ותחומים ובהנעת צוותים בתחומים של חדשנות, פיתוח מוצרים והכנסתם לשוק, ניהול פרויקטים, ניהול שרשרת אספקה ואסטרטגיה. בתחום פיתוח מוצרים וניהול פרויקטים הוביל צוותים בינלאומיים בעולמות תוכן של תוכנה, , מוצרי צריכה, בינוי ותשתיות, אנרגיה, בטחון וצבא, שירותים. מעביר השתלמויות פנים ארגוניות ופתוחות לקהל לגופים בטחונים ואזרחים בארץ ובחו”ל.

לקבלת מידע נוסף

לקבלת תכנית לימודים ומידע מלא על קורס ניהול פרויקטים טכנולוגיים, מלאו את הפרטים

טופס התעניינות קורס ניהול פרויקטים
קבלת מידע ועדכונים מלשכת המהנדסים

ליצירת קשר

מחלקת ייעוץ ורישום
Fax: 03-5272496
education@aeai.org.il