ראשון בבטיחות: ניהול בטיחות בארגון מורכב

04.07.21 עד 04.07.21
יום ראשון, 17:30-18:30
איגוד בטיחות
הדפס אירוע

הצטרפו אלינו לוובינר מרתק ללא עלות בו נלמד כיצד ניתן להפחית סיכונים ותאונות תוך שימוש בפלטפורמה לניהול בטיחות בארגונכם.

אודות הוובינר

במהלך  הוובינר יוצגו שני מהלכים עיקריים שהוטמעו בארגון – פלטפורמה להורדת הסיכונים והתאונות ופלטפורמה לניהול השוטף של הבטיחות:

  • פלטפורמה להורדת הסיכונים והתאונות: אנו משתמשים בחלופות לגורמי סיכון באמצעותן ירד מספר התאונות בארגון באופן דרסטי. החלופות כללו חיידקים ווירוסים שהוחלפו בזנים פחות פתוגניים ונטולי כושר שרידות בסביבה, מקורות קרינה מיינת שהוחלפו, כלים המעניקים סביבה בטוחה יותר למשתמש. החלופות שהוצעו לא שינו את אופי המחקר או את תוצאותיו ולכן התקבלו בקהילה המדעית ויושמו במהרה.
  • פלטפורמה לניהול השוטף של הבטיחות: פיתחנו תוכנה ייעודית המאפשרת מעקב, ניהול איכותי ומדויק של כל גורמי הסיכון במכון ברמת המעבדה הבודדת. המידע שנאגר בזמן אמת מאפשר ליחידת הבטיחות לנהל ולתפעל באופן מיטבי את כל היבטי הבטיחות וכן מעניק לקבוצת המחקר תוכנית בטיחות פרטנית מקצועית ומדויקת לכל אחד מגורמי הסיכון במעבדות קבוצת המחקר.

 

על המרצה

ד”ר דליה זגר
ראש יחידת הבטיחות במכון ויצמן , כפופים לי 11 עובדים מקצועיים איש איש בתחומו. אני בעלת תואר שלישי במדעי החיים ממכון ויצמן, כך שתחום ההתמחות שלי הוא בטיחות ביולוגית. את כל חיי הבוגרים עשיתי במכון ויצמן, החל משנת 1981. את הדוקטורט ביצעתי במחלקה לבקרה ביולוגית, לאחריו פוסט דוקטורט. שנים הייתי מדענית סגל בה ניהלתי את כל המחקרים בביולוגיה מולקולרית בקבוצת המחקר. ליחידת הבטיחות הצטרפתי בשנת 2007. היתרון העצום של איש בטיחות המגיע מהמעבדה לקורס הממונים, בא לידי ביטוי במצוינות ובתפיסת בטיחות ייחודית המיושמת בשטח

הרשמה

השתתפות בוובינר ללא עלות אך מותנת ברישום מראש.

הנרשמים  יקבלו מייל עם קישור להשתתפות מהזום. הקישור ישלח מכתובת:” Inbal AEAI Webinar” (חשוב לוודא כי הרישום שלך יבוצע מכתובת הדוא”ל עליו מוגדר חשבון הזום שלך)

טופס הרשמה

יש למלא פרטים באנגלית

ראשון בבטיחות