קורס מבוא למדע הנתונים - Intro to Data Science

ימי שני, בין השעות 18:00-21:00

בית המהנדס
רח’ דיזנגוף 200, תל אביב
להסבר הגעה

חניון צמוד בתשלום ברח’ ארלוזורוב 17

דמי השתתפות בהתאם לזכאויות

סה"כ 30 שעות אקדמיות - 10 מפגשים של 3 שעות אקדמיות

מתעניינים? לפרטים נוספים

03-5205811
education@aeai.org.il

Data Science
הדפס אירוע

בקורס זה אנו מציעים הכשרה ייחודית, המיועדת למהנדסים ואנשי טכנולוגיה ומהווה בסיס להתמקצעות מעמיקה יותר. במהלך הקורס יינתנו כלים לאופן הגשה לנתונים, סידורם, הצגה ויזואלית, בניית מודלים לחיזוי סטטיסטי וקלסיפיקציה.

שת"פ

אודות ומטרות הקורס

אודות הקורס

בקורס זה נלמד את העקרונות הבסיסיים העומדים בבסיס מדעי הנתונים/למידת מכונה ונספק סביבה אינטראקטיבית לתרגול ויישום של האלגוריתמים והמודלים הקלאסיים בתחום. במהלך הקורס ננהל דיונים ונכיר מקרוב את ההזדמנויות, היכולות כמו גם האתגרים והמורכבויות הטכנולוגיות והחברתיות שמזמנת העבודה על פרויקטים במדע הנתונים, ונפגוש מרצים אורחים מחברות מובילות בתעשייה אשר ידונו הזדמנויות עסקיות בפרויקטים של מדעי הנתונים מנקודת מבטם.

מטרות הקורס

  • פתיחת דלתות לעולם הData Science והקניית היכרות עם מושגים ועקרונות יסוד בתחום
  • הקניית הבנה של העקרונות התיאורטיים שעומדים בבסיס התחום והיכרות עם מודלים מרכזיים ויכולותיהם
  • היכרות עם המבנה והתהליכים של פרויקט בתחום הדאטה בתעשייה על מרכיביו
  • סקירת היכולות של אלגוריתמי למידת מכונה, היכולות שהם מציעים וסוגי הבעיות שניתן (ולא ניתן) לפתור באמצעותם.

קהל יעד

הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לחקור את המושגים הבסיסיים והעקרונות מאחורי מדעי הנתונים. על המשתתפים להיות בעלי כישורי תכנות בסיסיים (נסיון בשפת Python/R יתרון) ורקע מתמטי בסיסי.

מרצי הקורס

קורס יועבר על-ידי מומחי Y-DATA – School of Data Science. כלל המרצים הינם מומחים למדע נתונים עם ניסיון רב שנים בתחום וביניהם:

אדיר סולומון: במקביל לעבודתו כמרצה בתוכנית Y-DATA. אדיר משמש כדוקטורנט במחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. הוא מתמחה בתחומים של למידת מכונה, למידה עמוקה, כריית נתונים, עיבוד שפה טבעית, ועוד. אדיר משמש גם כמנהל פרויקטים ומדען נתונים בכיר במרכז לחקר אבטחת הסייבר (CBG) של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. במסגרת תפקידו אדיר הוביל פרויקטים בשיתוף פעולה מלא עם גופים תעשייתיים (בנק KBC) ורשויות הבטחון הישראליות (משטרת ישראל, יחידות המודיעין ומנהלת המחקר והפיתוח של משרד הביטחון).

שאול סלומון: שאול מחזיק בתואר שני במדעי המחשב ובוגר המחזור השני של תכנית Y-DATA. ביום יום הוא עובד כמדען נתונים ומוביל תחום הדאטה בחברת Docktech – סטרטאפ המתמחה באיסוף, עיבוד וניתוח נתונים בתחום התעבורה הימית. בנוסף לעבודתו בחברה, שאול גם מרצה ומתרגל בקורסי למידת מכונה במסגרת Y-DATA, המכללה למנהל ותוכניות Pagaya pro.

לקבלת מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף, מלאו את הפרטים

טופס התעניינות קורס מבוא למדע הנתונים
קבלת מידע ועדכונים מלשכת המהנדסים

ליצירת קשר

מחלקת ייעוץ ורישום
Fax: 03-5272496
education@aeai.org.il