סדנה מקוונת: הכנה לראיונות עבודה דרך המסכים

05.04.20 עד 05.04.20
יום ראשון, 20:00-21:00
הדפס אירוע

הקהילה החברתית-מקצועית תעשייה וניהול בגובה העיניים, בהנהלתו של  אבירן עשור, החלה ביוזמת וובינרים מקצועיים  (webinars) שמטרתם לשמור על חיבור הקהילה ולהמשיך את רצף השיפור המקצועי למהנדסים ואנשי הניהול בכלל. אבירן הוא מהנדס תעו"ן בעל תואר שני והוא משרת כקצין PMO בחיל האוויר. ככלל הקהילה מקיימת מגוון רחב של יוזמות מקצועיות והכל נעשה בהתנדבות. מוזמנים להיכנס לעמוד הקהילה בפייסבוק.

 

על הסדנה

במה שונה ראיון בוידאו מראיון פנים אל פנים? למה חשוב לשים לב? איך ישפיע הרקע על הראיון? איך נביא את עצמנו לידי ביטוי בצורה הכי טובה למרות הקשיים הטכניים? מה הדברים הקטנים שיכולים לעזור לנו להצליח בראיון בוידאו? כל אלה ועוד בסדנה הקרובה על ראיונות שמתקיימים בוידאו.

הרבה מאוד ראיונות מתקיימים היום דרך הוידאו ולא בפגישה אישית -ראיונות לחברות בינלאומיות, מיונים שבהם המון מועמדים שמתמודדים על מעט משרות ובטח ובטח היום כשהקורונה גורמת לנו לצמצם מפגשים אישיים הראיונות הדיגיטליים הפכו לרלוונטיים מתמיד.

ראיונות בוידאו הם ראיונות לכל דבר, וכדאי להתכונן אליהם כמו לכל ראיון ובנוסף חשובה כאן גם ההכנה לנושאים טכניים והיבטים ייחודיים של ראיונות אונליין.

בסדנה נדבר על ההבדלים בין ראיון בוידאו לראיון רגיל, יתרונות וחסרונות, ועל ההכנה האישית וההכנות הטכניות הנדרשות.

כמובן שנדבר גם על טיפים ודגשים ללבוש, רקע, צורת הדיבור, ואפילו על דרכים להקל ולהנעים עבורכם את הראיון.

ניגע גם בנושא של ראיונות מול מראיינים ממדינות אחרות ובשפה שונה.

על המרצה

סופי שומר,

interview

 

בוגרת תואר ראשון בכימיה בטכניון ותואר שני במנהל עסקים והתנהגות ארגונית באוניברסיטת בר אילן. סופי היא מדריכת קבוצות מנוסה במגוון נושאים, בעלת ניסיון במאות ראיונות עבודה כמראיינת ומגייסת, בעלת נסיון בעשרות סימולציות פרטניות להכנה לראיונות עבודה. בעמוד שלה (קישור – הכנה לראיונות עבודה – סופי שומר ) היא משתפת בטיפים חשובים רבים לחיפוש עבודה, התנהלות בראיונות עבודה והכנה לראיון.

 

הרשמה

השתתפות בסדנה ללא עלות אך מותנת ברישום מראש

הנרשמים לסדנה יקבלו מייל עם קישור להשתתפות

לרישום לסדנה

יש למלא פרטים באנגלית

לטופס הרשמה הקליקו כאן

 

ליצירת קשר

מחלקת ייעוץ ורישום
Fax: 03-5272496
education@aeai.org.il