קורס מבוא למעגלים משולבים אנלוגיים

01.01.21 עד 01.01.21

אונליין ב-Zoom

ההשתתפות בזום. דמי השתתפות בהתאם לזכאויות

סה"כ 20 שעות לימוד אקדמיות - 5 מפגשים של 4 שעות אקדמיות

מתעניינים? לפרטים נוספים

03-5205811
education@aeai.org.il

הדפס אירוע

מעגלים משולבים אנלוגיים נמצאים כמעט בכל פרט וכל מכשיר אלקטרוני שנוכח בחיינו. מעגלים אלה מתוכננים בעזרת התקנים אקטיביים על מוליכים למחצה ומהווים תחום טכנולוגי מתקדם - הן בתעשייה והן באקדמיה. השימוש בהם הולך ועולה בעולם הטכנולוגי המתפתח.
קורס זה מיועד למהנדסים/ות אשר מעוניינים להכיר את העקרונות הבסיסיים של התחום או כאלה המעוניינים להשתלב בתחומי הסמיקונדוקטור.

שת"פ

aeai-logo

אודות ומטרות הקורס

אודות קורס מבוא למעגלים משולבים אנלוגיים

קורס זה הינו קורס מבוא לתחום המרתק של מעגלים משולבים בתדרי אנלוג. מעגלים משולבים אנלוגיים נמצאים כמעט בכל פרט וכל מכשיר אלקטרוני שנוכח בחיינו.

מעגלים אלה מתוכננים בעזרת התקנים אקטיביים על מוליכים למחצה ומהווים תחום טכנולוגי מתקדם – הן בתעשייה והן באקדמיה. השימוש בהם הולך ועולה בעולם הטכנולוגי המתפתח.

קורס זה מיועד למהנדסים/ות אשר מעוניינים להכיר את העקרונות הבסיסיים של התחום או כאלה המעוניינים להשתלב בתחומי הסמיקונדוקטור.

מטרות הקורס מבוא למעגלים משולבים אנלוגיים

  • היכרות עם עולם ה-Semiconductors, כולל מגמות מודרניות בטכנולוגיות, שחקנים עיקריים, פיסיקה בסיסית של המל”מ.
  • הבנת הצורך במעגלים משולבים אנלוגיים בשימוש בתעשיית ה-Semicondutors.
  • הקניית כלים שימושיים של ניתוח ותכנון מעגלים משולבים אנלוגיים בסיסיים.

קהל יעד

הקורס מיועד למהנדסי/ות חשמל ואלקטרוניקה, מהנדסי חומרים, מהנדסי מכניקה עם רקע מועט בתחום או ללא רקע בכלל, המעוניינים להכיר את תחום של מעגלים משולבים ליישומים אנלוגיים ואת עולם ה-Semiconductor באופן כללי

דרישות קדם

דרישות קדם: רקע בלימודי פיזיקה, הבנה בסיסית במעגלים אלקטרוניים (חוק הום, היכרות עם מושגי מתח/זרם, היכרות עם הצגת אות זמני בתחום התדר)

המרצה

ד”ר אלכסיי דיסקין – לאלכסיי ניסיון של למעלה מ-14 שנים בתחום ה-Semiconductors ובניהול מחקר ופיתוח.  כיום, מנהל מו”פ בחברת Inxpect ובנוסף, מרצה בכיר בפקולטה להנדסת חשמל של הטכניון. אלכסיי בעל Ph.D מאוניברסיטת שטוטגרט והטכניון.

לקבלת מידע נוסף

לקבלת תכנית לימודים ומידע מלא על הקורס, מלאו את הפרטים

טופס התעניינות קורס מעגלים משולבים

ליצירת קשר

מחלקת ייעוץ ורישום
Fax: 03-5272496
education@aeai.org.il