חדשנות ויזמות בגובה העיניים

26.11.19 עד 26.11.19
יום שלישי, 15:45-20:30

בית המהנדס
רח’ דיזנגוף 200, תל אביב

להסבר הגעה

מחיר מלא  120 ₪

מחיר חברי לשכת המהנדסים והאדריכלים  80 ₪

מחיר אזרחים ותיקים/סטודנטים לתואר ראשון 80 ₪

תשלומים ללשכת המהנדסים
לשכת המהנדסים הנה מלכ”ר, אין מע”מ

מתעניינים? לפרטים נוספים

עידית שפר
03-5205818
idit@aeai.org.il

איגוד תעשייה וניהול
הדפס אירוע

מפגש בגובה העיניים, שמאפשר טעימה מתהליכי היזמות והבנה מהם הגורמים להצלחה ביזמות

רקע

המפגש יתמקד בניתוח אירועים מתחום היזמות הטכנולוגית, יזמות חברתית ויאפשר למשתתפיו לקבל עצות מעשיות לגבי איך לקדם תהליכי יזמות, לרבות כיצד לפעול להצגת הרעיון היזמי למשקיעים ולגייס הון.

בתום המפגש המשתתפים שרוצים לקדם יוזמות ידעו מה נדרש כדי לקדם יוזמה ואף יהיו זכאים לקבל שעת יעוץ פרטנית בהנחה משמעותית.

קהל היעד: המעוניינים בהקמת עסק עצמאי או בקידום יוזמה חברתית.

לוח זמנים ותוכנית

שעות נושא
15:45-16:15 התכנסות ורישום
16:15-17:00 מרעיון לניסיון, ניב סער, שותף מייסד במיזם החברתי “בצוותא”
ההרצאה תשכנע אתכם שכל אחד יכול להיות יזם
17:00-17:45 מחקר שוק, הצעד הראשון מרעיון למיזם מצליח, אריאל רותם יועץ עסקי לסטארטאפים
ההרצאה תתמקד בעצות מעשיות לגבי הצעדים הנדרשים ליזם בהקמת העסק, בדגש על השאלה – כיצד מתחילים
17:45-18:00 הפסקת קפה ועוגה
18:00-18:45 יזמות טכנולוגית הלכה למעשה, עידו הורביץ, מייסד Tuqqi
סיפור יזם שהקים סטארט אפ טכנולוגי
18:45-19:30 גיוס הון למיזם, מה חשוב למשקיעים, כיצד להציג נכון, יונתן אלוני, מנהל פיתוח עסקי במשרד השקעות פרטי
19:30-20:15 עולם היזמות משלב הרעיון ועד שלב המוצר והמימוש, ד”ר יגאל גראד מייסד ושותף של מיזם SURPASS MEDICAL, אשר נמכרה  לחברת STRYKER
20:15-20:30 סיכום

*יתכנו שינויים בתוכנית

על המרצים

עידו הורביץ, מנכ״ל ומייסד של חברת Tuqqi .אחרי כמעט 4 שנים מהגארז’ דרך גיוסי משקיעים ועד לאלפי משתמשים, הגיע למסקנה שסטרטאפ זה הדבר הכי קשה שיש, אבל אין דרך אחרת לחולל שינוי.

בהרצאה הוא יספר על כל לקחי הסטרטאפ אותם כתב ואסף. בנוסף יספר מעט על מה עושים בתוכי, ואיך לדעתו עולם סביבת העבודה הוירטואלית עובר מהפכה דורית שאותה הדור שלו מוביל בעוצמה רבה.

אריאל רותם, בוגר תואר שני במנהל עסקים, מייעץ ומלווה יזמים בשלבים הראשוניים שלהם במיזם, ומומחה בהכנתם לגיוסי הון ממשקיעים פרטיים ומוסדיים. בעל ניסיון מקצועי עשיר בתחום האנליזה השיווקית, העסקית והפיננסית. התחיל את דרכו המקצועית כאנליסט בגופים פיננסים, בתחום סלולר, במדיה דיגיטלית ובקרן הון סיכון. הוביל תהליכים של בדיקות נאותות בקרן הון סיכון, הקים חממה להשקעות בסטרטאפים בתוך תאגיד מדיה, התמקצע בביצוע מחקרי שוק והכנת תוכניות עסקיות תוך הצגת נתונים אנליטיים למשקיעים.

בהרצאה: “מחקר שוק, הצעד הראשון למיזם מצליח”
מחקר שוק נועד לתת תוקף לרעיון היזמי ומהווה את אחד מהשלבים הכי חשובים בתכנון כל מיזם. ההרצאה תתמקד בעצות מעשיות לגבי הצעדים הנדרשים ליזם בהקמת העסק, בדגש על מתן כלים לביצוע מחקר שוק מעמיק.

באי המפגש יזכו ל-50% בבדיקת היתכנות של המיזם שלהם. הבדיקה כוללת מפגש ודוח מפורט ותינתן בעלות של 195 ש”ח בלבד במקום 390 ש”ח (המחירים לפני מע”מ).

יונתן אלוני, עו”ד ובעל תואר שני במשפטים מ-UC BERKELEY. מנהל פיתוח עסקי במשרד השקעות פרטי (Single Family Office) המתמקד בהשקעות במיזמי תעשיה וייצור (Industry 4.0). במסגרת תפקידו  אחראי על איתור וסינון הסטארטאפים השונים הנמצאים איתם בקשר, וגיבוש המלצת השקעה. בנוסף הוא  שותף בחברת ייעוץ לסטארטאפים (StartUping), משלבי הפרי-סיד ועד לסבב A. כמו-כן, הוא מנהל-שותף בסניף הישראלי של האקסלרטור הבינלאומי FOUNDER INSTITUTE, המיועד לסטארטאפים בתחילת דרכם.

בהרצאתו סקירת הליך גיוס הכספים, מצד המשקיע. מה יכול להניע משקיע להשקיע אצלכם? נקודות החובה במצגת המשקיעים ובפגישה עם משקיעים. DOES AND DONTS קריטיים, וסיפורים אמיתיים ממפגשים עם יזמים.

ניב סער,  בוגר המסלול להנדסת תוכנה באוניברסיטת בן-גוריון. ביום הוא Product Manager בחברת Autodesk TLV ובלילות ובסופי שבוע הוא שותף-מייסד במיזם החברתי בצוותא שהקים עם אורי פרל. בצוותא במשפט אחד – מחברים בין תיירים לבין ישראלים לארוחת ערב. את המיזם הקימו לפני כמעט 3 שנים, כתחביב, מתוך החשק ליזום משהו משמעותי . מאז אירחו כ1500 תיירים מיותר מ40 מדינות. הקימו קהילה של 1200 משפחות, זוגות, חברים ושותפים ישראלים השמחים לפתוח את ביתם ולהכיר חברים חדשים.

בהרצאתו הוא יזמין אתכם להתחיל תחביב חדש – יזמות בזמנכם הפנוי. ישתף אתכם בתהליך שעברו, מה הצעדים הראשונים שיש לעשות? כיצד מביאים את הלקוח הראשון? איך לוודא שנמצאים בכיוון הנכון? והכי חשוב איך להינות לאורך כל הדרך.

 ד”ר יגאל גראד,דוקטור להנדסה רפואית, מייסד ושותף של מיזם SURPASS MEDICAL שעסק בתחום מניעת השבץ אשר נמכר לתאגיד STRYKER  ב-100 מיליון דולר.

בהרצאתו  יספר על עולם היזמות משלב הרעיון ועד שלב המוצר והמימוש.

מידע נוסף ודמי השתתפות

מחיר מלא  120 ₪

מחיר חברי לשכת המהנדסים והאדריכלים  80 ₪

מחיר אזרחים ותיקים/סטודנטים לתואר ראשון 80 ₪

תשלומים ללשכת המהנדסים
לשכת המהנדסים הנה מלכ”ר, אין מע”מ

להרשמה

קיום הערב מותנה במינימום משתתפים

ליצירת קשר

עידית שפר
מנהלת חטיבת בטיחות ובריאות העובד (כימיה וחומרים)
טלפון: 03-5205818
פקס: 03-5272496
idit@aeai.org.il