סיפור הדאטה מאחורי Moovit

02.12.20 עד 02.12.20
יום רביעי, 11:00-12:00

הרצאה בזום

איגוד מערכות תבוניות לתחבורה ITS
הדפס אירוע

הצטרפו אלינו להרצאה סוחפת של ד"ר בן גלון, סיפור הדאטה מאחורי Moovit
איך איסוף ועיבוד של מידע תחבורתי הופך להיות המפתח לעתיד של התחבורה בעולם?

קצת על ההרצאה

הצטרפו לד”ר בן גלון, דירקטור וראש מחלקת Data Science בחברת Moovit, שיציג את הסיפור של מפתחת אפליקציית הניידות הפופולרית בעולם והחברה המובילה לפתרונות MaaS, שמעבדת מדי יום 6 מיליארד פיסות מידע כדי להפוך את הערים ואת התחבורה העירונית לחכמה וליעילה יותר. ד”ר גלון ישתף בסיפור מאחורי הקלעים של הנתונים של החברה שמתחיל מקהילה של מאות אלפי מתנדבים שהפכו את Moovit ל”וויקיפדיה של התחבורה הציבורית” ולמאגר המידע התחבורתי המוביל בעולם, דרך שימוש בלמידת מכונה (Machine Learning) ובקהל המשתמשים כדי לשפר את המידע ואת תכנון המסלול היומי של מעל ל-800 מיליון משתמשים.

על המרצה

ben G

ד”ר בן גלון, PhD בהנדסת מיפוי ומידע גיאוגרפי מהפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית, בטכניון – המכון הישראלי לטכנולוגיה.

הצטרף לחברת מוביט בשנת 2012 כראש צוות trip planner.
בשנת 2017 קודם להיות ראש צוות data science ושם הוא מוביל צוות של data scientists, מפתחי אלגוריתמים ומומחים לניידות עירונית.

בעזרת ניתוחי תחבורה, מחקרי ביצועי קווים, דוחות אזורים ועוד. גלאון מסייע לעוסקים בתחבורה ציבורית ועיריות, להבין את מגמות הניידות בצורה מדויקת יותר, מה שמסייע להם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר על סמך נתונים

הרשמה

  • ההשתתפות בוובינר ללא עלות אך מותנת ברישום מראש
  • הנרשמים  יקבלו מייל עם קישור להשתתפות מהזום. הקישור ישלח מכתובת:” orly  AEAI Webinar” (חשוב לוודא כי הרישום שלך יבוצע מכתובת הדוא”ל עליו מוגדר חשבון הזום שלך)

להרשמה