הכנס הלאומי השני לבטיחות בנפיצים

08:30-16:00

מקום הכנס יפורט בהמשך

איגוד בטיחות
הדפס אירוע

הזדמנות יוצאת דופן להיפגש ולשמוע הרצאות על ניהול הפעילות בנפיצים ומניעת הסיכונים הכרוכים בעיסוק זה מפי מומחי תוכן בתחום הנפיצים שיעמיקו ויעשירו את הידע של העוסקים בתחום
הכנס מתוכנן להיערך באמצע נובמבר 2024- מועד מדויק ומקום הכנס ימסרו בהמשך

 

אודות הכנס

האיגוד הישראלי להנדסת בטיחות גאה להודיע על הכנס הלאומי השני לבטיחות בנפיצים.
הכנס מתוכנן ל*נובמבר 2024 וייערך בהובלת ענף בטיחות בנפיצים.
*מועד מדויק ומקום הכנס יפורסמו בהמשך

מלחמת “חרבות ברזל” הציבה בפנינו אתגרים רבים, וביניהם אתגרים הקשורים לבטיחות נפיצים.  כפי שאנו למדים בעת שגרה ובעיתות רגיעה על כשלים ותקלות לשם הפקת לקחים, עלינו לבחון זאת בעת מלחמה על כל משמעויותיה לאור מגוון המשימות והפעילויות המוטלות על גורמים שונים, ועלינו לוודא כי פוטנציאל הסיכון בנושא בנפיצים יוגבל לרמה המזערית האפשרית למול עמידה במשימות, הן בפעילות שהתרחבה בתעשיות הביטחוניות והאזרחיות והן בפעילויות הקשורות בלחימה.

אתגרי שדה הקרב מחד, וגיוס נרחב של אנשים שחלקם אינם מיומנים מאידך, יוצרים לא אחת תנאים העלולים להביא לתאונות קשות ומיותרות. זיהוי וניהול הסיכונים האפשריים בפעילויות הקשורות בנפיצים, הוכיחו לא אחת כי ניתן בהשקעה מועטה למנוע תאונות שתוצאותיהן עלולות להיות קשות מאוד.

בכנס השנה ישולבו מספר מושבים מקצועיים אשר יכללו הרצאות של מומחי תוכן בנושאי הבטיחות בנפיצים בכל הקשור ללמידת לקחים, פיתוח ומחקר, ניהול סיכונים בלחימה לשם העשרה מקצועית והעמקת הידע והמודעות בכל הקשור לעוסקים בנפיצים ובמניעת הסיכונים הכרוכים בפעילות בהם.

תוכנית הכנס

תכנית הכנס תפורסם בהמשך.

קהל היעד

כלל העוסקים במישרין ובעקיפין בנפיצים ובמניעת הסיכונים הכרוכים בעיסוק בנפיצים ביניהם אנשי מערכת הביטחון, התעשייה הביטחונית והאזרחית, משרדי ממשלה רלוונטיים, צה”ל, המגיבים הראשונים במקרי חירום (כיבוי והצלה, משטרה וכדומה), מהנדסים וממוני בטיחות האחראים על מתקני נפיצים, רכזי וקציני חומ”ס, אנשי מקצוע ואקדמיה בתחום המיגון וכדומה.

תערוכה מקצועית

למידע אודות השתתפות בתערוכה מקצועית, יש לפנות ל:  oshrit@aeai.org.il

מחירים והרשמה

פרטים אודות ההרשמה יפורסמו בהמשך

התשלום הנו ללשכת המהנדסים עמותה 580021236.
הלשכה הינה מלכ”ר אין מע”מ.
מספר המקומות מוגבל.

לרשימת המתנה ומידע

יצירת קשר הכנס הלאומי לבטיחות בנפיצים
קבלת מידע ועדכונים מלשכת המהנדסים

ליצירת קשר

שפר עידית
טלפון: 03-5205818
פקס: 03-5272496
idit@aeai.org.il