הכנס הלאומי הראשון לבטיחות בנפיצים

11.01.23 עד 11.01.23
יום רביעי, 08:30-16:00
הוסף אירוע זה ליומן 01/11/2023 08:30 01/11/2023 16:30 הכנס הלאומי הראשון לבטיחות בנפיצים

הזדמנות יוצאת דופן להיפגש ולשמוע הרצאות על ניהול הפעילות בנפיצים ומניעת הסיכונים הכרוכים בעיסוק זה מפי מומחי תוכן בתחום הנפיצים שיעמיקו ויעשירו את הידע של העוסקים בתחום

שפר עידית idit@aeai.org.il false

אודיטוריום מכון מופ”ת
מכללת לוינסקי ת”א (רח’ שושנה פרסיץ)

איגוד בטיחות
הדפס אירוע

הזדמנות יוצאת דופן להיפגש ולשמוע הרצאות על ניהול הפעילות בנפיצים ומניעת הסיכונים הכרוכים בעיסוק זה מפי מומחי תוכן בתחום הנפיצים שיעמיקו ויעשירו את הידע של העוסקים בתחום

אודות הכנס

האיגוד הישראלי להנדסת בטיחות גאה להודיע על הכנס הלאומי הראשון לבטיחות בנפיצים אשר יתקיים בתאריך 11 לינואר 2023, במכון מופת, תל אביב. הכנס ייערך בהובלת ענף בטיחות בנפיצים ובהשתתפות ענף רגולציה באיגוד.

נפיצים הינם מגוון רחב של חומרי נפץ ותחמושת אשר כלל העוסקים בם, אם במישרין ואם בעקיפין, נדרשים להבנה בסיסית ומודעות לפוטנציאל הסיכון שלהם.  התאונות שאירעו במהלך העשורים האחרונים הבהירו לא אחת כי תאונות ואירועי בטיחות יכולים להופיע בכל תצורה בין המדובר בפעילויות בתעשייה ביטחונית או אזרחית, ביחידה צבאית, במחסנים אזרחיים ואף במקומות לא צפויים לסיכוני נפיצים.

כלל הנפיצים הינם בבחינת “השד הכלוא בבקבוק”, אשר ברגע שמקוימים התנאים הרלוונטיים יוכלו לפעול בצורה לא רצונית ומידית, תוך גרימת פגיעה בנפש ונזק לסביבה בטווח הקצר והארוך.

תוכנית הכנס

בכנס ישולבו מספר מושבים מקצועיים אשר יכללו הרצאות של מומחי תוכן בנושאי הבטיחות בנפיצים לשם העשרה מקצועית והעמקת הידע בכל הקשור לעוסקים בניהול פעילות בנפיצים ובמניעת הסיכונים הכרוכים בעיסוק בנפיצים.

תוכנית הכנס המפורטת תפורסם בהמשך.

קהל היעד

כלל העוסקים במישרין ובעקיפין בנפיצים ובמניעת הסיכונים הכרוכים בעיסוק בנפיצים ביניהם אנשי מערכת הביטחון, התעשייה הביטחונית והאזרחית, משרדי ממשלה רלוונטיים, כוחות התערבות (כיבוי והצלה, משטרה וכד’), מהנדסים וממוני בטיחות האחראים על מתקני נפיצים, רכזי וקציני חומ”ס, אנשי מקצוע ואקדמיה בתחום המיגון וכד’.

חסות ותערוכה מקצועית

למידע אודות מתן חסות והשתתפות בתערוכה מקצועית, יש לפנות ל:  oshrit@aeai.org.il

מחירים והרשמה

מחיר מלא 350 ש”ח
מחיר חבר/ת לשכת המהנדסים 280 ש”ח

התשלום הנו ללשכת המהנדסים עמותה 580021236.
הלשכה הינה מלכ”ר אין מע”מ.
מספר המקומות מוגבל

להרשמה הקליקו כאן

דרכי הגעה

אודיטוריום מכון מופ”ת (מכללת לוינסקי, ת”א)

להזין ב waze :  מכון מופ”ת – רחוב שושנה פרסיץ 15 , תל אביב
או לחץ על הקישור:  https://waze.to/li/hsv8wzf6ed

מפת הגעה

 

לשאלות ומידע נוסף

יצירת קשר הכנס הלאומי הראשון לבטיחות בנפיצים
קבלת מידע ועדכונים מלשכת המהנדסים

ליצירת קשר

שפר עידית
טלפון: 03-5205818
פקס: 03-5272496
idit@aeai.org.il