קורס מחשיבה יצירתית ליזמות הנדסית

ימי רביעי, 16:30-21:15

מתקן חיל הקשר – אלפרט 3, יהוד.

דמי השתתפות בהתאם לזכאויות

סה"כ 40 שעות אקדמיות - 8 מפגשים של 5 שעות אקדמיות

מתעניינים? לפרטים נוספים

03-5205811
education@aeai.org.il

הדפס אירוע

קורס זה מבקש לקדם חדשנות באמצעות הבנה מעמיקה של מאיצי היצירתיות והחדשנות ורכישת כלים מעשיים ואפקטיביים ליישומם בשטח, כל זאת תוך התבססות על ידע מחקרי עדכני וניסיון מקצועי בשטח של ארגונים שונים.

מוכר לגמול השתלמות.

הטבה מיוחדת: מחיר חבר לכל הנרשמים בקוד קופון AE823

אודות ומטרות הקורס

אודות הקורס 

יצירתיות וחדשנות יוצרות ערך מוסף באמצעות עשיית דברים בצורה מקורית ושונה מהקיים.
האתגר המרכזי בקידום חדשנות בארגון נובע מהקושי לתכנן את הדרך – כאשר היעד אינו ידוע. אתגר זה מועצם כשמדובר בפתרון בעיות הנדסיות במסגרת העבודה השוטפת.

קורס זה מבקש לקדם חדשנות באמצעות הבנה מעמיקה של מאיצי היצירתיות והחדשנות ורכישת כלים מעשיים ואפקטיביים ליישומם בשטח, כל זאת תוך התבססות על ידע מחקרי עדכני וניסיון מקצועי בשטח של ארגונים שונים.

דגש מרכזי בקורס זה מושם על הנגשה והפשטה של מידע עדכני ורלוונטי, כדי שניתן יהיה ליישם בשטח יצירתיות וחדשנות ולהטמיע אותן כחלק משגרת העשייה בארגון.

מטרות הקורס

משתתפי הקורס יעמיקו את הבנתם בנושא השימוש בשטח ביצירתיות וחדשנות, תוך התנסות במגוון צורות לפתרון בעיות הנדסיות באמצעותן.

המשתתפים יצאו את הקורס עם יכולת משופרת להתמודד עם אתגרים ובעיות באמצעות כלים ומודלים המכוונים לפתרונות יצירתיים וחדשניים. ברמת הפרט, כל משתתף יאתר את דרכי העבודה, הכלים והמודלים הרלוונטיים לסוג האתגרים ההנדסיים עמם הוא מתמודד ויגבש לעצמו מסגרת ריאלית להטמעתה בשגרת עבודתו.

קהל יעד

הקורס מיועד למהנדסים ואקדמאים העוסקים במקצועות הטכנולוגיים אשר מתמודדים עם אתגרים בעשייה היום-יומית כמו גם בתחומי הפיתוח באמצעות היכרות עם כלים יצירתיים לפתרון בעיות בדרכים חדשניות.

על המרצה

ד”ר אורי שטרנברג (Ph.D) בעל תארים בפסיכולוגיה וניהול.
חוקר ומרצה בתחומי החדשנות, היזמות והחשיבה היצירתית.

חבר סגל באוניברסיטה הפתוחה ובמרכז האקדמי לב. בעל ניסיון עשיר כמנחה יישומי, מרצה ויועץ למגוון קהלים, לרבות בנושא הטמעת חדשנות בארגונים.

לקבלת מידע נוסף

לקבלת תכנית לימודים ומידע מלא על הקורס, מלאו את הפרטים

טופס התעניינות בקורס מחשיבה יצירתית ליזמות הנדסית
קבלת מידע ועדכונים מלשכת המהנדסים

ליצירת קשר

מחלקת ייעוץ ורישום
Fax: 03-5272496
education@aeai.org.il