וובינר: מנגנוני קורוזיה בפלדות אל חלד (נירוסטות) וסביבות כימיות אגרסיביות

11.05.20 עד 11.05.20
יום שני, 10:00-10:30
הדפס אירוע

בהרצאה זו נבחן את מנגנוני הקורוזיה העיקריים של פלדות אל חלד וסגסוגות ניקל בסביבות אגרסיביות ונתעמק בסביבות בעלות מליחות גבוהה.

על הוובינר

הסביבות האגרסיביות הטמפרטורות והלחץ העולים של התהליכים התעשייתיים דורשות חומרים יעילים וטכנולוגיות ייצור מתקדמות לביצועים טובים ולשירות ממושך של הציוד. קורוזיה היא אחד המנגנונים העיקריים שלפיהם חומרים המשמשים בתעשיות נכשלים בטרם עת ומביאים להפסדים כלכליים משמעותיים. המדע של מניעה ושליטה בקורוזיה מורכב ביותר בסביבות קורוזיה אגרסיביות, ומושפע מהעובדה שקורוזיה מתבטאת בצורות רבות ומושפעת מגורמים רבים, כולל מיקרו-מבנה, הרכב, סביבה, טמפרטורה, קרינה, לחץ וכו’.

בחירת חומר מתאים לסביבה היא הצעד הראשון במניעת קורוזיה בשלב מוקדם של השירות.

בענפים רבים של התעשייה, ישנו שימוש נרחב בפלדות אל חלד ובסגסוגות ניקל. בהרצאה זו נבחן את מנגנוני הקורוזיה העיקריים של פלדות אל חלד וסגסוגות ניקל בסביבות אגרסיביות ונתעמק בסביבות בעלות מליחות גבוהה.

על המרצה

דקלה בן יוסף,

dikla

 

בעלת תואר שני בהנדסת מכונות מאוניברסיטת תל אביב ומומחית קורוזיה בינלאומית. דקלה בעלת ניסיון עשיר של מעל עשור בקורוזיה בסביבות אגרסיביות וכן בסביבות בעלות מליחות גבוהה. דקלה הנה חברה בוועדת תקינה וכן בהנהלת הפורום הישראלי לקורוזיה.
70110 # .NACE Corrosion Technologist Certifcation.

ליצירת קשר

מחלקת ייעוץ ורישום
Fax: 03-5272496
education@aeai.org.il