שיפור חיזוי התנהגות גולשים באמצעות שינוי התנהגותי

25.03.21 עד 25.03.21
יום חמישי, 10:00-11:00
הוסף אירוע זה ליומן 03/25/2021 10:00 03/25/2021 11:00 שיפור חיזוי התנהגות גולשים באמצעות שינוי התנהגותי

הצטרפו אלינו לוובינר מרתק של פרופ' גלית שמואלי בו נדון בטכנולוגיות חיזוי התנהגותי
ונציג את אסטרטגיית "להפוך את התחזית למציאות" לשיפור כוח הניבוי

 

ליז בר liz@aeai.org.il false
Data Science
הדפס אירוע

הצטרפו אלינו לוובינר מרתק של פרופ' גלית שמואלי בו נדון בטכנולוגיות חיזוי התנהגותי
ונציג את אסטרטגיית "להפוך את התחזית למציאות" לשיפור כוח הניבוי

 

אודות הוובינר

תחומי למידת המכונה והסטטיסטיקה השקיעו מאמצים רבים בתכנון אלגוריתמים, מודלים וגישות המנבאים טוב יותר תצפיות עתידיות. בעוד שמאמצי אלגוריתמים ונתוני למידה ממוחשבים מכוונים לשיפור הערכים החזויים, פלטפורמות האינטרנט יכולות למזער את שגיאת החיזוי על ידי “דחיפת” משתמשים לעבר פעולות שמותאמות לערכים חזויים באמצעות טכניקות שינוי התנהגות.
ככל שפלטפורמת האינטרנט מצליחה לגרום למשתמשיה להתאים את עצמם לתוצאות החזויות שלה, כך היא יכולה להתפאר גם בדיוק החיזוי שלה וגם ביכולתה לגרום לשינוי התנהגותי. הניסוח והגזירה שלנו משקפים את ההשפעה וההשלכות של שינוי התנהגותי כזה בפני מדעני הנתונים, פלטפורמות אינטרנט ולקוחותיהם, וחשוב מכך, לבני האדם שהתנהגותם עוברת מניפולציה.

אודות המרצה

פרופ’ גלית שמואלי – אוניברסיטת צינג הואה הלאומית, טאיוואן

prof-galit-shmueli

פרופסורית וראש המחלקה למדעי השירות בבי״ס לניהול טכנולוגי באוניברסיטת צינג הואה הלאומית בטאיוואן. פרופ’ שמואלי קיבלה תואר דוקטור מהטכניון בשנת 2000. לפני תפקידה בטאיוואן, שימשה פרופסור-חבר לסטטיסטיקה ומערכות מידע בבית הספר ההודי למנהל עסקים, כפרופסור חבר עם קביעות בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת מרילנד, ופרופסור-אורח בחוג לסטטיסטיקה באוניברסיטת “קרנגי-מלון”.
המחקר של פרופ’ שמואלי מתמקד במתודולוגיה סטטיסטית וכריית נתונים עם יישומים במערכות מידע ובריאות, בדגש על התנהגות אנושית. היא כתבה מספר ספרים, ומעל 100 פרסומים בכתבי עת ובספרים עם ביקורת עמיתים. פרופ’ שמואלי היא העורכת הראשית של כתב העת החדש INFORMS Journal on Data Science. היא עמיתת IMS וחברה  ב-ISI האיגוד הבינלאומי לסטטיסטיקה.

הרשמה

ההשתתפות בוובינר ללא עלות, אך מותנת ברישום מראש. הוויבנר יועבר בעברית.

הנרשמים  יקבלו מייל עם קישור להשתתפות מהזום. הקישור ישלח מכתובת:” Liz AEAI Webinar” (חשוב לוודא כי הרישום שלך יבוצע מכתובת הדוא”ל עליו מוגדר חשבון הזום שלך)

טופס הרשמה

יש למלא פרטים באנגלית

נשמח לראותך במפגש!

 

AI-Based-Bahviour-Modification

ליצירת קשר

ליז בר
מנהלת איגוד דאטה סיינס ופרויקטים מיוחדים
טלפון: 03-5205827
פקס: 03-5272496
liz@aeai.org.il