הכנס הישראלי לקורוזיה 2024

הפורום הישראלי לקורוזיה, לשכת המהנדסים
AMPP ISRAEL CHAPTER

קול קורא
להגשת תקצירי הרצאות
לכנס הישראלי לקורוזיה 2024

חברים וחברות יקרים,

למרות האירועים הקשים והמצב הביטחוני בארץ, מתוך מחויבות להמשיך לתמוך בתעשייה, ללמד ולהדריך את אנשי המקצוע בתחום על מנת שיוכלו לקדם את הצמיחה במשק, החלטנו להכריז על יציאתו לדרך של הכנס הישראלי לקורוזיה 2024 (זו הפעם ה 15!) מטעם הפורום הישראלי לקורוזיה, בשיתוף סניף AMPP ישראל.

קורוזיה הינה תהליך טבעי הגורם פגיעה במתכות ובעל השלכות עומק ורוחב על שלמות וקיימות מבנים ומנגנונים הנדסיים, על שמירה על חיי אדם ועל איכות חיינו. בנוסף לתהליך זה, השפעה ישירה על גובה העלויות בסקטורים: הפרטי, ציבורי ובטחוני.
הכנס הישראלי לקורוזיה עוסק בתחומי הליבה הנוגעים לעולם הקורוזיה וההגנה מפניה. השנה אנו מעוניינים להתמקד בתכנון הנדסי מתקדם, הגדלת ושימור הערך, חיסכון בעלויות כתוצאה מיישום של פתרונות מתקדמים. אנו שמים בכנס דגש רב על יצירת מרחב המאפשר חיבורים בין התעשייה ואקדמיה. מטרתנו להביא ארגונים ומרצים מובילים לחשיפה רחבה בקדמת הבמה תוך הקניית ידע טכני ומעשי למשתתפים.
אנו מצפים ל כ 350 משתתפים, ובהם מומחים, יצרנים, מתכננים, יועצים, מכוני מחקר, אנשי תעשייה, צבא, אקדמיה ורגולציה.
הכנס הינו בעל מוניטין ומשתתפים בו בדרך כלל נציגי התשתיות הכבדות והנמלים, מערכות תחבורה, תעשיות היי טק, תעשיות מסורתיות במגזר הפרטי והציבורי, ובכנסים קודמים השתתפו גם אורחים מחו”ל.

מומחים וארגונים מוזמנים להגיש הצעות להרצאות מקוריות, מעניינות טכניות, המעשירות את השיח ומציגות את הארגון שלכם בקדמת המדע, הטכנולוגיה והמחקר (משך כל הרצאה 20 דקות). זו הזדמנות  לחשוף אתכם ואת הארגון שלכם בתחום החשוב של הגנה מפני קורוזיה.

במקביל לכנס תתקיים תערוכה טכנולוגית של החברות המובילות בתחום, במטרה להנגיש את ההיצע של החברות המעוניינות בצורה מוחשית, ולאפשר מפגשים אישיים עם קהל הלקוחות הפוטנציאלים תוך הצגת\הדגמת סל הפתרונות בצורה מוחשית, גרפית ושיווקית. אנו מזמינים ארגונים/יזמים/יועצים וחברות להציג את הפתרונות/מוצרים וחומרי השיווק שלהם לבאי הכנס במסגרת התערוכה. בחלל התערוכה יוגש כיבוד וקפה לאורך הכנס.

נשמח לראותכם

הועדה המארגנת

הוועדה המארגנת פונה לקהילה המדעית והטכנולוגית להגיש הצעות להרצאות מקצועיות בהתאם להנחיות:

הגשת תקציר וקו”ח

המעוניינים להציע הצעות להרצאות טכניות-מקצועיות ( משך כל הרצאה כ 20 דקות) יגישו תקצירים באמצעות הקישור המצורף, תקציר יש להעלות בקובץ  Word  ולא יותר מ 500 מילים בשפה העברית. לא יאוחר מה – 31.1.2024

מושבי הכנס וההרצאות בנושאים המתאימים, יקבעו ע”י הועדה המארגנת לפי שיקולה בנוגע להתאמת התוכן ומתוך רצון ליצור איזון בין הנושאים, במטרה ליצור עניין רב ככל שניתן לבאי הכנס. 
הודעה על קבלה/דחייה של ההרצאות תשלח למציעים עד ה- 29.02.2024

משך כל הרצאה כ 20 דקות.

יש להעלות קובץ בוורד בלבד
לא יותר מ 500 מילים
כותרת ההרצאה גופן Arial גודל 16
התקציר גופן Arial גודל גופן 14

 


קול קורא כנס קורוזיה 2024
יש למלא 9 ספרות
יש לצרף קבצים בהתאם להנחיות
 
 
יש לצרף תקציר בפורמט וורד *

Maximum file size: 5.12MB

יש לצרף קורות חיים בפורמט וורד *

Maximum file size: 5.12MB

צירוף הקובץ בוורד בלבד לצורך עריכה לשונית


לפרטים: עידית שפר, לשכת המהנדסים – טלפון 03-5205818 | דוא”ל idit@aeai.org.il