יעל ארד בהרצאה "על מצוינות בספורט עם אנלוגיה למצוינות בעסקים ובחיים''

27.02.19 עד 27.02.19
יום שלישי
פתוח להרשמה עד 28.02.19

מרכז הבמה, רחוב הכרמל 20, גני תקווה

 

עלויות לאחר סבסוד:

חבר לשכה: 10 ש”ח

נלווה הראשון: 50 ש”ח

נלווה שני ומעלה: 80 ש”ח

תנאי הביטול לפי הנהוג בחוק

מועדון שחר
הדפס אירוע

בואו לשמוע את יעל ארד בהרצאה מעניינת ומרתקת עם ארוחת ערב קלה

קצת על ההרצאה

נדבר על הקשר ההדוק בין מצויינות בספורט ומצויינות בעולם העסקים היום יומי. וזאת על ידי זיהוי היכולות הנדרשות מספורטאים בדרך להצלחה.  יעל ארד מדברת על נסיונה האישי כזוכת מדליה אולמפית ראשונה בישראל ומדברת על מצוינות ומוטיבציה, שימוש באסרטיביות, עוצמה אישית, חדשנות, יצירתיות, הצגת והשגת יעדים, שליטה במצבים פיתוח מקוריות ורעיונות בפתרון בעיות, התמודדות עם שחיקה לחץ ומשברים, לקיחת סיכונים כנגד כל הסיכויים. יעל ארד מרבה להופיע בפני קהלים ולקוחות עסקיים בתחום נמצויינות. הרצאתה מקצועית ביותר, רהוטה, מצחיקה, מרגשת, עם ערך מוסף.

 

 

קצת על המרצה

הספורטאית הישראלית הראשונה אשר זכתה במדליה אולימפית לישראל, באולימפיאדת ברצלונה 1992. הישגה שבר מחסום פסיכולוגי בן 40 שנה והביא לפסגות חדשות בספורט הישראלי. ניצחונה נחשב לניצחון לאומי. בנוסף לניצחונה האישי, ניצחון זה שם את ישראל על מפת ההישגים בספורט העולמי וסיים 40 שנות “בצורת” של הספורטאים האולימפיים של ישראל. ב- 93′ זכתה יעל במקום הראשון באליפות אירופה היוקרתית ובסגנות אליפות העולם. ב – 96′ לאחר אולימפיאדת אטלנטה בה סיימה במקום החמישי, כשהיא חולה במחלת הנשיקה, הודיעה על פרישה ופנתה ללימודי מנהל עסקים במרכז הבין תחומי בהרצליה.

מזה 15 שנים מתמחה יעל ביזמות ופיתוח עסקי ונחשבת למומחית בינלאומית בתחום הזיכיונות והמותגים בעולם הילדים ובני הנוער. מייצגת בישראל את מותגי ויאקום, מובילה את חברת מוגובי הישראלית, חברה בהנהלת הוועד האולימפי הישראלי ובוועדת השיווק של ה –IOC , מנטורית בביה”ס ליזמות של המכללה למנהל ועומדת בראש ההנהלה הציבורית של שכונת קריית שלום בת”א.

קרדיט: סטודיו יעלוק

בתוכנית

19:30 התכנסות עם ארוחת ערב חלבית קלה

20:30 תחילת ההרצאה

22:00 סיום משוער

ליצירת קשר

ילנה גולדברג
רכזת המועדון
טלפון: 03-5205828
פקס: 03-5220191
elena@aeai.org.il