סיור וירטואלי בלייב מלונדון בשכונת צ'לסי

01.08.20 עד 01.08.20
יום חמישי 13:00-14:00
פתוח להרשמה עד 14.01.21

פעילות בזום

עלויות (לאחר סבסוד):

חבר לשכה/מועדון: 25 ש”ח 

עלות גמלאי חבר מועדון/לשכה: 20 ש”ח

מחיר אדם שאינו חבר לשכה/מועדון: 35 ש”ח

מועדון שחר
הדפס אירוע

לונדון במשלוח ישיר עד הבית!

בואו לראות מה קורה בלייב בלונדון עם מדריך ישראלי שילווה אתכם בשכונת צ'לסי- מהשכונות היפות והמרתקות בלונדון

קצת על הסיור

בואו נצא ביחד למסע באחת מהשכונות הכי יפות (ושוות!) בלונדון האינסופית.

בסיור שלנו נטייל בשכונה היפה ונכיר כמה מהמקומות מעניינים לאורכה ולרוחבה, כולל סיפורים מעניינים, רחובות צבעוניים, מעדניות ומטעמים מפתים, בשכונה שהייתה אהובה לאורך ההיסטוריה על אמנים פורצי דרך, על משפחת המלוכה וגם על חובבי אופנה וקולינריה.

קצת על צ'לסי

צ’לסי – אזור מגורים אמיד בדרום- מערב לונדון, בירת הממלכה המאוחדת התחום מדרום על ידי נהר התמזה, חזית השכונה משתרעת מגשר צ’לסי, לאורך “סוללת צ’לסי” (Chelsea Embankment), “שביל שאיין” (Cheyne Walk), תחנת הכוח של רחוב לוטס (Lots Road) ו”נמל צ’לסי” (Chelsea Harbour). גבולה המזרחי של השכונה נתחם בעבר על ידי נהר וסטוברן שכיום הוא נהר תת-קרקעי הזורם בצינור מעל תחנת הרכבת התחתית של כיכר סלואן. הגבול המזרחי הנוכחי של צ’לסי הוא רחוב גשר צ’לסי (Chelsea Bridge Road) והחלק התחתון של רחוב סלואן (Sloane Street), כולל כיכר סלואן. מצפון ומצפון-מערב, גובל האזור  בנייטסברידג’ ובברומפטון (Brompton), אך מקובל שהאזור שמצפון לרחוב קינגס (King’s Road) וצפון-מערבה עד רחוב פולהאם (Fulham Road), הוא חלק מצ’לסי.

קצת על המדריך

עומר לוגסי, מדריך סיורי האוכל ״רעבים בלונדון״, גר בלונדון ואוכל אותה לאורכה ולרוחבה, מגיש גם את התוכנית ״עומר זולל את לונדון״ בערוץ הטיולים, וכותב על אוכל ועל לונדון ב״הארץ״, ynet ומקומות נוספים, ומנהל את האתר “לונדוניסט” שבו תמצאו המון טיפים והמלצות שוות ללונדון.

מידע שחשוב לדעת

מייל עם קישור להשתתפות מהזום ישלח לפני מועד הפעילות
חשוב לוודא כי הרישום שלך יבוצע מכתובת הדוא”ל עליו מוגדר חשבון הזום שלך

ליצירת קשר

מועדון שחר
מועדון תרבות ופנאי
טלפון: 03-5205820/8
פקס: 03-5220191
shachar@aeai.org.il