הרצאה וארוחת ערב- מקישורים וירטואליים לכישורי חיים- גלעד האן

10.02.20 עד 10.02.20
יום שני 22:00 -19:30

ספריית קרית אונו, רח’ המייסדים 5

 

עלויות לאחר סבסוד

חבר/ת לשכה/מועדון: 10 ש”ח

נלווה/לא חבר לשכה: 50 ש”ח

נלווה שני ומעלה: 80 ש”ח

הרישום לאירוע על בסיס כל הקודם זוכה.

תנאי הביטול לפי הנהוג בחוק.

מועדון שחר
הדפס אירוע

מה עלול לגרום לילדנו ולנו כתוצאה משימוש לא נכון ברשת האינטרנט והסמארטפון

הנכם מוזמנים להרצאה מרתקת על סיכוני רשת וגלישה בטוחה, חקירות, שיחזור ואבטחת מידע במרחבי הסייבר, במערכות מחשב והסמארטפון. 

קצת על ההרצאה

מטרת ההרצאה היא הקניית ידע וכלים בתחום הסייבר, שימוש בטוח ונכון בסמארטפון ובמערכות מחשב, דרך הצגה וניתוח של אירועים אמיתיים שטופלו על-ידי תוך הסקת מסקנות ולמידה מאירועים אלה. נבין את החינוך “לגלישה נכונה ובטוחה” לאבן דרך בכדי לעודד חשיפה רצופה ולמידה נכונה של מרחבי הסייבר השונים.

קצת על המרצה

גלעד האן

מרצה, סדנאות וייעוץ בנושא: סיכוני רשת וגלישה בטוחה. חקירות, שיחזור ואבטחת מידע במרחבי הסייבר,  במערכות מחשב וסמארטפון.
במשך 20 שנה שירת במשטרת ישראל בתפקידי חקירות שונים ובעשור האחרון לשרותו במשטרה בתפקיד חוקר עבירות ופשעי מחשב בצוות עבירות הסייבר של המשטרה. כיום בעל חברה להרצאות, סדנאות וייעוץ בנושא סיכוני רשת וגלישה בטוחה, חקירות, שיחזור ואבטחת מידע במרחבי הסייבר, במערכות מחשב והסמארטפון.
במהלך עבודתו נחשף לפגיעה הרבה בילדים, בני הנוער ובמבוגרים כתוצאה משימוש לא נכון ברשת האינטרנט והסמארטפון, הפגיעות הינן רבות: צילום והפצת תמונות פוגעניות, עבירות מרמה והונאה, עידוד הצריכה, סחר וממכר של סמים ואלכוהול באמצעות הרשת, הימורים, הפצת לשון הרע,
פגיעה בפרטיות, גניבת זהויות, בריונות רשת (סייבר בולינג), התעללות, קבוצות שנאה, נאצה וחרמות, פדופיליה, מתחזים ועבירות מין, חשיפה לפורנוגרפיה בצורה לא מבוקרת ונכונה, סחיטה ואיומים, הפצת ווירוסים ותוכנות זדוניות, פריצה לחומר מחשב ולסמארטפון ועבירות של פגיעה בגוף ובנפש.
כאיש משטרה לשעבר וכאב לחמישה ילדים בגילאים שונים, בחר לעסוק בחינוך לתרבות גלישה נכונה ובטוחה תוך מתן כלים, כללים והסברה על ההיתרונות והחסרונות הנמצאים במרחבי הסייבר השונים. יודע אני כי חלק גדול מאוד מהפגיעות ניתנות למניעה ע”י חינוך, הסברה וחשיפה לכללי גלישה נכונה.
את הרצאותיו יצר על מנת לאפשר לכל אדם להיחשף, ללמוד ולהכיר את הסכנות האורבות לכולנו במרחבי הסייבר ולהעניק כלים ופתרונות לגלישה בטוחה.

בתוכנית

19:30 התכנסות וארוחת ערב חלבית 

20:30 תחילת ההרצאה

22:00 סיום משוער

 

ליצירת קשר

ילנה גולדברג
רכזת המועדון
טלפון: 03-5205828
פקס: 03-5220191
elena@aeai.org.il