הרצאה -פחדנים מתים אלף פעם אמיצים פעם -גל לוסקי

24.11.19 עד 24.11.19
יום ראשון 22:00 -19:30
פתוח להרשמה עד 03.11.19

מרכז הבמה, רחוב הכרמל 20, גני תקווה

 

עלויות לאחר סבסוד

חבר/ת לשכה/מועדון – 10 ש”ח

נלווה/לא חבר לשכה – 50 ש”ח

נלווה שני ומעלה: 80 ש”ח

הרישום לאירוע על בסיס כל הקודם זוכה.

תנאי הביטול לפי הנהוג בחוק.

מועדון שחר
הדפס אירוע

מי האישה המסתורית אשר נכנסת למדינות אויב ומסכנת את חייה כדי להציל אוכלוסיות נרדפות באזורים מוכי אסון.

גל לוסקי- "אחרי העזרה בסוריה גיליתי שאני מישראל, והגנרל אמר-אחרי שאני גומר עם אסד אני בא אלייך"

 

קצת על ההרצאה

היא נכנסת למדינות אויב ומסכנת את חייה כדי להציל אוכלוסיות נרדפות באזורים מוכי אסון. לרוב אין להם מושג מי האישה המסתורית שבזכותה נותרו בחיים.

גל לוסקי מתארת חלק ממבצעים תוך שימוש באנאלוגיה לעולם העסקים ולחיי היומיום. מבצעים מצילי חיים באזורי סכסוך ואסון עוינים ואויבים למדינת ישראל; דרפור סודאן, הצונאמי בסרי לנקה, הוריקן קתרינה בארה”ב, ציקלון בבורמה, רעידת האדמה בפקיסטן, אינדונזיה המלחמה בגיאורגיה, ועוד. בסיפורים מועברים מסרים וכלים בנושאים כמו מיקוד, קבלת החלטות במצבי לחץ קיצוניים, אמונה בלתי מתפשרת בצדקת המטרות, איתור הזדמנויות, פתרון סכסוכים, ועוד.

קצת על המרצה

גל לוסקי

מייסדת ומנכ”לית IFA, ארגון עצמאי ,ללא מטרות רווח, המתמחה בסיוע לאוכלוסיות במצבי אסון וסכסוך במדינות להן אין קשרים דיפלומטים עם ישראל. ב- 1992, אחיה נפצע קשה בהיתקלות ליד הבופור ובנקודה הזו החליטה לוסקי להקדיש את חייה לפעילות הומינטרית. היא נדרה נדר שאם אחיה יינצל, היא תפסיק להתמקד בעצמה ובצרכים שלה, תהיה רגישה יותר לסביבה ותעזור לאנשים בסיטואציות קריטיות בחיים. מאז היא נרתמת לעזור לאנשים שנפגעו בנסיבות שהם לא בחרו להיקלע אליהם. ב- 1993 אחיה יצא משיקום ומספר חודשים לאחר מכן כבר נסעה לאיזור קרבות באפריקה והחלה לקיים את הנדר. בשנים שלאחר מכן היא טסה למוקדי סכסוך ואסונות ברחבי העולם ומשקיעה את כל משאביה בסיוע הומינטרי לאותן אוכלוסיות. מעבר לכך היא מסייעת למטיילים ישראלים שנקלעו לסיטואציה מסוכנת, או שהסתבכו בסמים ובפלילים. חלק ניכר מזמנה היא מקדישה לגיוס תרומות.

בתוכנית

19:30 התכנסות וארוחה קלה

20:30 תחילת ההרצאה

22:00 סיום משוער

 

ליצירת קשר

ילנה גולדברג
רכזת המועדון
טלפון: 03-5205828
פקס: 03-5220191
elena@aeai.org.il